Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ez ellen? Nagyon...

Mit tehetnék ez ellen? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne,hogy iszonyatos a hajam.Egyszerűen nyáron csak felkötve tudom hordani,de még akkor is nagyon rossz.Nagyon meleg is van,folyik rólam a víz,így ha nedvesség éri a hajam nagyon kemény szálkás,olyan mint a seprű.Hajmosásnál használok balzsamot és utána hajolajat is.Nem tudom mit tehetnék vagy kenhetnék rá:( 16/L
2010. júl. 15. 19:11
 1/4 anonim válasza:
2010. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én fodrász tanuló vagyok.Így elég nehéz látatlanban írni,mert lehet,hogy tévedek.Próbálj meg valami rövidebb fazonú hajat csináltatni,vagy pedig jó minőségű, szálkásodás elleni sampont ajánlok.Zselét meg ilyesmit ne használj semmiképpen se.Tapasztalat,hogy ha kb. egy hónapig folyékony szappannal mosol hajat,az javít valamit rajta.Nekem 1-2 éve nagyon zsíros volt a hajam,és egy hónapig szappanoztam minden hajmosáskor,használt.A húgomnak meg hasonló gondja volt a hajával és ő is szappannal mosott hajat,neki is bevállt.

Ha gondolod írj privit,vagy küldj a hajadról képet,és akkor többet tudok mondani ;)

Üdv

20Cs

2010. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sok pakolás, rajtahagyni 1 óráig, majd lemosni:)

persze azért ne vidd túlzásba, de ha heti 1x használod, hátha használna:)

illetve van már szálkásodás elleni balzsam is:)

hajvégápolóból pdig próbálj ki vmi mást, mert lehet megszokta a hajad...az alfaparfot tudnám ajánlani, vagy a wella hajvégápolóját, bár ez kicsit drágább...

remélem segítettem:)

2010. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19:26-os vagyok az előző jót mondott a Wella termékek nagyon jók,bár drágák,de megérik az árukat!
2010. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!