Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval leszögezem, hogy nem én vagyok:D

Csak sok lány linkel magáról képet, és van egy elképzelésük a válaszolóknak is, hogy milyen egy szép női test!

Sokak szerint az a szép, aki csont sovány, vagy, ha nem is sovány, de semmi alakjuk, hiányzik a válla, mivel semmi izom nincs rajta, a combokról, és a seprűnyél karokról nem is beszélve.

Elgondolkoztam, hogy lehet én vagyok a h.ülye, hogy olyan test tetszik nekem, mint a képen, de már hosszú hónapok óta azért szenvedek, és döglök meg az edzőteremben, hogy ilyen legyek.

Számomra nem az az élvezet, hogy éheztetem magam, és legelek, mint egy kérődző, nem eszek semmi normális kaját, hanem az, ha megszakadok az edzőteremben. :D

[link]


23N


2011. febr. 27. 21:03
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

most, ahogy visszaolvastam magam, írtam azt is, hogy nem tetszik a kidolgozatlan test. "löttyedt", mint írtam.

De attól, hogy nekem nem tetszik, soha senkit nem bántanék meg vele, mert ki így boldog, ki úgy. Senkinek semmi joga minősíteni a másikat, ha önhibáján kívül olyan, amilyen, nekem sem. Csak ezekkel a szavakkal próbáltam körülírni!

2011. febr. 28. 21:27
 32/37 anonim ***** válasza:
értem, és így korrekt :)
2011. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik az a test amit linkeltél. Szerintem az már túl sok, szerintem egy férfinak áll jól az izom, egy nő inkább legyen törékeny (mások mint pl. te kérdező ezt nevezik gebének, de az szerintem legalább annyira sértő mint egy molett lánynak ha ledagadtozzák).
2011. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
ha végig olvastál volna, egyik válaszolóval már letisztáztam, hogy nem nem akartam senkit sem megbántani, csak hülyén fogalmaztam.
2011. márc. 1. 14:10
 35/37 anonim ***** válasza:
Végig olvastam... csak leírtam a véleményem amibe ez is benne volt, ennyi.
2011. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
rendben:)
2011. márc. 1. 14:17
 37/37 anonim ***** válasza:
Szakadj ,eg az edzőterembe te félnótás, munkanélküli, pénzherdáló, rusnya teremtmény :-D
2012. okt. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!