Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval leszögezem, hogy nem én vagyok:D

Csak sok lány linkel magáról képet, és van egy elképzelésük a válaszolóknak is, hogy milyen egy szép női test!

Sokak szerint az a szép, aki csont sovány, vagy, ha nem is sovány, de semmi alakjuk, hiányzik a válla, mivel semmi izom nincs rajta, a combokról, és a seprűnyél karokról nem is beszélve.

Elgondolkoztam, hogy lehet én vagyok a h.ülye, hogy olyan test tetszik nekem, mint a képen, de már hosszú hónapok óta azért szenvedek, és döglök meg az edzőteremben, hogy ilyen legyek.

Számomra nem az az élvezet, hogy éheztetem magam, és legelek, mint egy kérődző, nem eszek semmi normális kaját, hanem az, ha megszakadok az edzőteremben. :D

[link]


23N


2011. febr. 27. 21:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Szép ez a test, de nehogy azt hidd, hogy lehet ezerrel zabálni, ha szálkás testet akarsz és elég csak edzeni.


Ugyanúgy figyelni kell a táplálkozásra (nem koplalni kell), de a testépítők és fittness versenyzők nem hamburgeren és csokin élnek, hanem fehérjedúsan, zsírszegényen táplálkoznak.

2011. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

azt hiszem erről mindig is meg fognak oszlani a vélemények!:)

Én azt is megértem, ha valakinek nem tetszik, de nekem az meg még rondább, ha valaki sovány, vagy pont jó az alakja, de löttyedt. :P

2011. febr. 27. 21:30
 13/37 A kérdező kommentje:

21:29 én ezt mind tudom hidd el, nem a levegőbe edzek:P

Fehérje shake, csirkemell-rizs minden megy. De kell oda kajálós időszak is, meg persze diétás is. És igen nem a csokiban, meg a hamburgerben kell kimeríteni a kajálós időszakot.

2011. febr. 27. 21:32
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
jó a combja, hasa. de semmi melle, se.gge és a karja túl izmos, nagy a válla.
2011. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a tipikus testalkat amire a férfiak vagy azt mondják,hogy k*rva jó,vagy gusztustalannak találják. Személy szerint nekem ez a test nem tetszik.
2011. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
66%

Nekem nem tetszik ez a testalkat,akarom mondani biztos van akinek jól áll,de ha ingyen adnák sem kellene nekem...

Számomra a nőies vonalak sokkal szebbek.


[link]

2011. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Sári Évi egy viszonylag szép nő! A melleit pl. szívesen elfogadnám, de a tricepsze helyén azt a kis zsírpárnát már annál kevésbé:P
2011. febr. 28. 13:29
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a válaszolók többsége,akinek tetszik ez a test és elfogadná,nő.Viszont a legtöbb pasi,szereti,ha egy nő nőies,vagy éppen törékeny.Csak a kigyúrt megamachók szeretik a szintén kigyúrt nőket.De az átlag nem ilyen.A nők tévedésben vannak és ezzel rontják el,mert a legtöbb magának akar tetszeni,vagy irigységet akar kiváltani a többi nőből,nem az az elsődleges nekik,hogy a párjának hogy tetszik.
2011. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

engem nem érdekel más mit gondol. Párom testépít és semmi kifogása ellene, nyilván mondta, hogy azért ésszel csináljam, de mindenképp szebb egy kidolgozott test, mint akin semmi izom, és löttyedt. Ő sem az a kigyúrt állat típus, ő azért megakarja őrizni "emberi alakját", és nem akar olyan lenni, mint pl. Vörös Zoltán.

Semmiképp sem szeretném, hogy elszaladjon velem a ló, és nem is fog:)

2011. febr. 28. 15:00
 20/37 A kérdező kommentje:

Amúgy írta ez egyik kedves válaszoló, hogy van aki azért csinálja, hogy irigységet váltson ki a többi nőből.

Hidd el ezt nem lehet pusztán azért csinálni, hogy irigykedjenek, ha ez lenne a motivációm, akkor biztos vagyok benne, hogy nem tudnám csinálni.

Ez teljesen olyan, mint a fogyókúra, fejben kell eldönteni.

Akarom-e csinálni? Tudom-e csinálni? Be tudom-e rendesen tartani a kajálást, az edzés napokat(úgy, hogy nincs lazsálás), pihenőnapokat. Bár a pihenőnapokat a legkönnyebb betartani:D

2011. febr. 28. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!