Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval leszögezem, hogy nem én vagyok:D

Csak sok lány linkel magáról képet, és van egy elképzelésük a válaszolóknak is, hogy milyen egy szép női test!

Sokak szerint az a szép, aki csont sovány, vagy, ha nem is sovány, de semmi alakjuk, hiányzik a válla, mivel semmi izom nincs rajta, a combokról, és a seprűnyél karokról nem is beszélve.

Elgondolkoztam, hogy lehet én vagyok a h.ülye, hogy olyan test tetszik nekem, mint a képen, de már hosszú hónapok óta azért szenvedek, és döglök meg az edzőteremben, hogy ilyen legyek.

Számomra nem az az élvezet, hogy éheztetem magam, és legelek, mint egy kérődző, nem eszek semmi normális kaját, hanem az, ha megszakadok az edzőteremben. :D

[link]


23N


2011. febr. 27. 21:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne más mit mond,nem tetted volna fel a kérdést.Nyilván esztétikusabb egy szép,feszes női test,de nem ez az átlag.És a legtöbb pasi nem várja el a bnőjétől,hogy gyurni járjon.Az imponál nekik,ha tesz egy nő az alakjáért,odafigyel az étkezésére,esetleg tornázik,de a férfias lányok a legtöbb fiúnak nem tetszenek.Nekem ez a véleményem.
2011. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

az én párom sem várja el, mint írtam is, rám is szólt, hogy ésszel! Nem tudom mi fiús van a belinkelt képen, vagy ezen: [link]

Olyan szempontból érdekel mások véleménye, mint ahogyan a kérdésemben is írtam, hogy sokaknak a gebék tetszenek, vagy azok, akiknek semmi tartásuk, hús, és bőr egy jól megtervezett vázon!

Olyan szempontból viszont marhára nem érdekel, hogy én magam hogyan néznék ki úgy.

2011. febr. 28. 16:09
 23/37 anonim ***** válasza:
Bocs,rosszul fogalmaztam.A férfiast úgy értem,hogy férfias viselkedés,férfias sportot űz stb.Nem kinézetre.Egyébként meg én nem azt írtam,hogy rossz az amit te csinálsz,vagy csúnya a képen látható lány.Sőt.Női szemmel nekem is ez a tökéletes női test.Én csak azt mondom (írom) amit tapasztalok,hogy a férfiak többségének nem ez az ideál,csak mi nők hisszük azt.
2011. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és még valami!Ne szóld le a "gebéket" meg a "puhány" nőket(vagy nem tudom,hogy fogalmaztál)mert nem mindenki teheti meg,hogy edzeni járjon,és nem mindenki tehet az alakjáról sem,mert közbeszól a genetika vagy ilyen-olyan betegségek,vagy más befolyásoló tényezők.Illetve nem mindenki akar ilyen fitness lady lenni.Attól,hogy neked ez tetszik,nem kell,hogy mindenkinek ez legyen az ideál.
2011. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

igen, de ha tegyük fel nem lenne párom (mert ugye neki tetszik a dolog)

és egy fiú azért nem akarna tőlem semmit, mert ilyen vagyok, akkor az egyértelmű, hogy nem is lehetne az én párom, mert nem fogad el így:)

De hát, mint írtam is egyik kommentemben, erről midig is meg fognak oszlani a vélemények:)

Úgy gondolom ez még a nőies kategóriába tartozik, a képen látható lányoknak is azért látszik ennyire az izomzatuk, mert be van nekik durranva, a kép készítése előtt kicsit rádolgoztak. Tehát nyugalmi állapotban még ennyire sem rajzolódik ki.

Az agyon gyúrt nőknek már kirajzolódik, de az már nekem is gusztustalan, és visszataszító:)

2011. febr. 28. 20:39
 26/37 A kérdező kommentje:
távol álljon tőlem, hogy bárkit is bántsak. Nem áll szándékomban. Pláne azt nem bántanám soha, akiről tudván tudom, hogy genetikai beállítottságból kifolyólag olyan sovány! De pl. ismerősünk panaszkodott a lányára egyik nap (boltban találkoztunk) hogy "nézzétek már ennyit hajlandó enni egész nap az a bolond lány" Egyetlen egy győri jóreggelt, és 1 zacskó saláta, és öntet volt a kosarában..... Az edzéshez meg nem feltétlen kell pénz, futás, otthoni tornázás kis súlyzókkal ingyen van.
2011. febr. 28. 20:43
 27/37 anonim ***** válasza:
48%
tudom, hogy ez már nem tartozik szorosan a kérdéshez, de arra írnám, amit az előbb reagáltál: ne hidd, hogy győri édesen és salátán élni kevésbé lenne nehéz vagy megerőltető vagy kevesebb akaraterőt kívánna, mint edzeni. lehet, hogy a lány utál sportolni, de mégis vékony akar lenni, ezért inkább nem eszik vagy csak nagyon keveset. ezért miért kell bántani? neked az a kihívás, hogy edzéskor kihozd magadból a legtöbbet, neki meg, hogy kibírja kevés evéssel.
2011. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
egész nap, egy győri jóreggeltel, és egy zacskó salátával tudod mit ér el? Azt hogy belehal, számold ki a kalóriát, ez egy madárnak sem elég. Nem kihívás, ha az ember az életével játszik. Inkább hatalmas nagy butaság, és felelőtlenség. Tekintve azt, hogy az érintett lány abszolút nem kövér, egy deka feleslege sincs, de hiába próbálják neki a szülei is mondani, nem érti meg, hogy mit tesz magával:(
2011. febr. 28. 20:55
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
ebben egyetértek én is abszolút! csak te többször is negatívan nyilatkoztál azokról, akik nem a sportolásnak köszönhetik a vékonyságukat, és arra próbáltam rámutatni, hogy az nem a 'könnyebb út'.
2011. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
oké valószínű én is félreérthetően fogalmaztam, én nem akarok senkit megbántani, lehet, hogy úgy tűnt pedig nem. Nem stílusom. Csak be kell vallani sok olyan lány van manapság, aki tudatosan éhezteti magát, eszik minimálisat, és nem hallgatnak a féltő szóra:S azokra viszont roh@dtul haragszom, mert nem elég, hogy magukat kicsinálják, mellette egy egész családot is tönkretesznek.
2011. febr. 28. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!