Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval leszögezem, hogy nem én vagyok:D

Csak sok lány linkel magáról képet, és van egy elképzelésük a válaszolóknak is, hogy milyen egy szép női test!

Sokak szerint az a szép, aki csont sovány, vagy, ha nem is sovány, de semmi alakjuk, hiányzik a válla, mivel semmi izom nincs rajta, a combokról, és a seprűnyél karokról nem is beszélve.

Elgondolkoztam, hogy lehet én vagyok a h.ülye, hogy olyan test tetszik nekem, mint a képen, de már hosszú hónapok óta azért szenvedek, és döglök meg az edzőteremben, hogy ilyen legyek.

Számomra nem az az élvezet, hogy éheztetem magam, és legelek, mint egy kérődző, nem eszek semmi normális kaját, hanem az, ha megszakadok az edzőteremben. :D

[link]


23N


2011. febr. 27. 21:03
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
szóval a kérdés lényege az, hogy ez szép alak szerintetek, még a nőies kategóriába tartozik?
2011. febr. 27. 21:04
 2/37 anonim ***** válasza:
Hát.. a lány inkább legyen kicsivel "gyengébb" alkatilag, az úgy a nőies,bár ezen a képen inkább szexi és lehet hogy a férfiak ilyen nőkről fantaziálnak :)
2011. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
hát nekem ez a tökéletes, sőt a lába lehetne még izmosabb is kicsit. nemet is írjatok légyszi
2011. febr. 27. 21:09
 4/37 anonim ***** válasza:
Egyet ertek veled ez egy szep test,de alkat kerdese is.Remelem sikerul ilyen vagy hasonlo eredmenyt elerned!Sok sikert es kitartast!
2011. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
nekem is az ilyen test meríti ki a tökéletesség fogalmát :) 23/L
2011. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

köszi szépen!:) A lábtoló gépet már 40kiloval csinálom!:P

Végül is a válaszok ellenére folytatni fogom az edzést, csak a szüleim szerint azért van akit elbotránkoztat, ha egy nő így néz ki!

2011. febr. 27. 21:12
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
szia,tényleg szép bár szerintem eléggé túlzás egy nőnek. Bár ha ilyen alkatod lesz az úgyis +1 :) Hidd el jó ez,csak ízlések és pofonok, és hát igen nagy munka áll ez mögött is.
2011. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

A karja már túl izmos, de a többi maga a tökély. :)

17/L

2011. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 sz12 ***** válasza:

sztem is szép.

19/L

2011. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
számomra nem nőies, ha egy lány izmos, tehát nekem nem tetszik. de épp most volt egy kérdés szerelem&szex-ben, ahol megan fox alakrájól kédezett valaki, és többi fiú is az izmos lányok mellett kardoskodott, tehát van, akinek ez tetszik.
2011. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!