Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok szingli nő inkább kitörli...

Sok szingli nő inkább kitörli a fiatalkori képeit facebookon, csak hogy ne látszódjon hogy pár év alatt mennyit öregedett és csúnyult?

Figyelt kérdés
Főleg ahol gyerek is van szingli anyukaként, vagy kapcsolatról kapcsolatra bukdácsol, de nem bír lehorgonyozni állandóra sehol. Sokszor láttam mennyire szépek és kívánatosak 16-18-20 éves korukban, aztán pár év alatt nagyot romlanak a korábbi önmagukhoz képest. Még mindig nem néznek ki rosszul mivel alapvetően igen jó nők lennének (de ezzel mégse tudnak valamiért megfelelően élni), viszont a régi önmagukhoz képest már csak árnyékai a valódi régi szépségüknek. Ezért sokan inkább fogják, és kitörlik a saját régi képeiket? Hogy ne vessen rájuk rossz fényt a jelen szempontjából?

ma 12:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A fiatal lányokon manapság is ugyanúgy rajta van a 6-800 like :D Aki meg azzal jött gázak a férfiak ha a 16 éveset megnézik, azok szimplán csak álszentek. A mai 16 évesek simán kinéznek 18-20-nak, ezen kívül ő teszi ki mindenét, szexualizálja saját magát. Sok 16 éves már komoly kapcsolatokon van túl. Ezért talán nem a férfiakat kéne okolni, hiszen mindig a nő dönt, a nő választ.
ma 15:40
 12/17 anonim válasza:

11

Ezzel nem magadat/magatokat mentetted fel, csak elintézted, hogy még erősebben legyen adott esetben kitaposva a beled.

ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én kérek elnézést. Nekem sosem volt 500 like a képemen, 10 évvel ezelőtt sem. :D

Tekintettel arra, hogy a facebookon csak az az ismerősöm akit tényleg ismerek és csak azok tudják like-olni a képemet.

Ez ma egész pontosan 413 fő.

Régen még kevesebb volt.

Döbbenet nem?

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12 te normális vagy? Ezzel azt akarod mondani hogy aki like-ol egy 16 éves nőt, annak ki kéne taposni a belét? Közveszélyes elmebeteg pszichopata vagy, remélem le fognak téged kapcsolni minél előbb! Az ilyen ember nem való a civilizált társadalomba. A több száz lájkot pedig továbbra is rárakja a 16 éves lányra mindenféle vegyes ember. A képeket ő rakja ki szándékosan, szintén ő van hiányos öltözékben, és ő pózol kihívó pózokba. Ők se kis ártatlan angyalok, ennyi idősen sokszor már komoly kapcsolatokon vannak túl. Isszák a figyelmet, talán azért is mert látják hogy pár év alatt mennyire meg tud kopni, a szépséggel egyetemben. És kiélvezik amíg tart. Bármennyire is nem tetszik neked, de ez a valóság.
ma 18:17
 15/17 anonim válasza:
Csak tovább igazolod, amit mondok. Te úgysem érted, akinek meg van józan esze, az meg már most érti, tehát nem fogom tovább magyarázni.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mondja ezt a friss accountos anonim, erőszakos kötekedő. Akinek józan esze van az inkább azt látja, hogy te vagy akit innen rendszeresen kivághatnak, és a jelek szerint jó okkal. És nekem sem kellene egy ilyennel feleslegesen vitáznom, mert csak etetem a trollt.
ma 20:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Én pl azért töröltem, mert zavart hogy lájkolgatták azokat a képeket. Na meg amikor írkáltak hogy jajj de szexi, csini 😘😍😍stb..

A 12-15 éves kori fotómra jó hogy nem veri már ki a faxxxát a mocskos pedofil. Most 29 vagyok, de azon a képen amire nyáladzik 12-15 voltam. Ha 30-50 évesen arra izgul, akkor kívánom hogy dögöljön meg. Egy utolsó pedofil.

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!