Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen hogy fiatalkori férfitöbblet?

Figyelt kérdés

júl. 9. 05:30
A kérdező szavazást indított:
Inkább jelentős nőtöbblet van minden korosztályban
Nincs férfitöbblet, a nemek arány pont egyenlő
Van egy kisebb arányú férfitöbblet az aktívabb korosztályokban
El nem tudom képzelni hogy csak pár százalék, valószínűleg sokkal több a férfi mint a nő
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem vélemény kérdése, hanem statisztika és tény. 50-es korosztályig végig több férfi van, mint nő, utána nagyon durván megfordul az arány. 80+ évesek közül már csak elvétve akad férfi.
júl. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehet mindig ugyanazon a 3 témán rugozni??
júl. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem ez a lényeges kérdés. Lehetne éppenséggel nőtöbblet is, ez csak azt eredményezné, hogy a jelenlegivel megegyező mennyiségű szingli férfi és a jelenleginél nagyobb mennyiségű szingli nő lenne. A MINŐSÉG számít ugyanis. Az meg olyan, hogy még a kapcsolatban élő férfiak nagyobb hányada is kéne a bánatnak... Hát még amelyik egyedül van, arról ne is beszéljünk... 👎 JÓ férfiból konkrétan hiány van.
júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Nekem pl az egyetlen hibám a túlsúly, de azt sem nézik el.

Pedig egy átlagos alak vagyok aki nem iszik dohányzik stb...

Nehéz ám bekerülni a jó férfi kategóriába.

júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Miért kell valamit szubjektíven megválaszolni, ha van rá objektív, pontosan mért adat!?


[link]

júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Több fiúgyerek születik, mint lány. Csak idős korban fordul meg az arány, mivel a nők tovább élnek. Plusz még ott van, hogy a nők egy jelentős része szinte soha nem mozdul ki a négy fal közül.
júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Nem értem a kérdést. Miért kell valamit szubjektíven megválaszolni, ha van rá objektív, pontosan mért adat!?"

Ez az objektívan pontosan mért adat eddig sosem volt itt általánosan elismert tény, akkor sem ha bemásoltuk a diagrammokat

Persze utána egyből elkezdtek terelni, de addig vadul tagadták az egészet mint a szavazásból is látszik. Aztán ha újra felhozzuk, újra és újra letagadják, hiába volt bizonyítva hivatalos statisztikával.

Én csak kíváncsi voltam hogy az itteniek mekkora része annyira ostoba, hogy nyíltan megkérdőjelez egy már általános iskolában is tanított tényt, miszerint több fiúgyerek születik mint lány, és csak öregkorra fordul meg az arány?

Hát nem lepett meg, elég magas az ilyenek aránya. Az értelmi színvonal siralmas itt ezekszerint, az itteniek 1/3-a tagadta le a tényeket eddig

júl. 9. 14:59
 8/15 A kérdező kommentje:

"JÓ férfiból konkrétan hiány van."

Jó nőböl meg annál sokkal súlyosabb hiány van

A minőség valóban fontos, és hát a számszerileg eleve kevesebb nő minőségre is elég silány szokott lenni hasonlóan a férfiakhoz, csak szólok

júl. 9. 15:04
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Darabszámnál ez lényegesen összetettebb folyamat, tehát az a pár százalék differencia kiegyenlítődik.

Mondok egyszerű példát (el lehet képzelni nagyban is):

Ha van 10 férfi és 8 nő, és 2 férfi meleg, 2 kamionozik külföldön, míg a nőkből csak 2 leszbikus, akkor valójában mennyi az "arány"? Be lehet látni, hogy nagyjából ugyanannyi férfi és nő van.

júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Be lehet látni, hogy nagyjából ugyanannyi férfi és nő van."

Ahogy írtam, ilyenkor jön a terelés közelező jelleggel. Mármint az addig eleve tagadott tényeket elkezdik degradálni, figyelmen kívűl hagyva azt az apróságot hogy eladdig el sem ismerték a létezését sem. Mint ahogy a következő kérdésnél is így kezdik persze, hogy tagadják.

Amúgy valóban valamivel több a meleg férfi mint a nő (statisztikailag legalábbis) csakhát az arányuk eleve 10% alatti (azoké akik eleve nem is foglalkoznak az ellenkező nemmel, a biszexek ugyanúgy számítanak mint a heterók) így ez nem befolyásolja túlzottan az arányokat, csak egy picit enyhíti a különbséget. A többi agymenést nem is érdemes számba venni, hiszen mindkét nemnél van migráció és immigráció is, nincs jelentős eltérés. A kaminonosok is szokott lenni családja amúgy csak szólok

júl. 10. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!