Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok szingli nő inkább kitörli...

Sok szingli nő inkább kitörli a fiatalkori képeit facebookon, csak hogy ne látszódjon hogy pár év alatt mennyit öregedett és csúnyult?

Figyelt kérdés
Főleg ahol gyerek is van szingli anyukaként, vagy kapcsolatról kapcsolatra bukdácsol, de nem bír lehorgonyozni állandóra sehol. Sokszor láttam mennyire szépek és kívánatosak 16-18-20 éves korukban, aztán pár év alatt nagyot romlanak a korábbi önmagukhoz képest. Még mindig nem néznek ki rosszul mivel alapvetően igen jó nők lennének (de ezzel mégse tudnak valamiért megfelelően élni), viszont a régi önmagukhoz képest már csak árnyékai a valódi régi szépségüknek. Ezért sokan inkább fogják, és kitörlik a saját régi képeiket? Hogy ne vessen rájuk rossz fényt a jelen szempontjából?

ma 12:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Ki miért. Én azért töröltem ki mert sokkal rosszabbul néztem ki mint most 35 évesen :D
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
14%

Asszonyos testalkatú nőknél van ez a jelenség.


1, szégyenli hogy már nem vékony

2, be akarja csapni a “pót “ apuka jelölteket. Mert ha láthatóan jól nézett ki akkor jönnek a kérdések ! Milyen volt az apuka? Aztán csak kiderül hogy fiatalon bulizott , felelőtlenül váltogatta a partnereit. (Külsőségek alapján) szóval jó esélyel egy adonisz az apuka és megvette akkoriban a pocakos srácokat. Most meg a csel csoport a melós , pocakos félig incel réteg. Aki örülne a puninak, cserébe meg fizet a nő gyereke nevelésébe. Persze ha a fenti dolog kiderülne (hogy anno a anyuka felszín alapján választott ) akkor rögtön nem találna fizető szamarat a gyereke neveléséhez.

ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is idiótán néztem ki, most sokkal nőiesebb és csinosabb vagyok. Botrányosak voltak azok a képek.

Egyébként meg minden normális ember tudja, hogy régen mindenki máshogy nézett ki (vagy jobban, vagy rosszabbul), nem túl nagy meglepetés valakiről ilyesmit látni.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
90%

Aki felnőtt férfiként (mondjuk saccra 25 év felett) egy 16 éves lányt tart kívánatosnak, az inkább bújjon el.

Tudom, hogy a sok elmeháborodott férfitársam vszeg lepontoz, de marhára nem érdekel.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Te hülye vagy kérdező :D
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én most nézek ki jobban, fiatal koromban nem is töltöttem fel képeket. Szebb a bőröm, hajam, jobb a stílusom, stb.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 retektorta válasza:
52%
Nem, inkább fent hagyja a régi képeket, és nem tölt fel újat. Vagy ha igen, akkor azok pl. olyan nyaralásos képek, ahol áll valami nevezetesség előtt és nem látszik az arca közelről.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kínos kérdés következik. Ha itt mindenki annyira jobban néz ki idősebb korában mint egykor fiatalon, akkor hogy lehet az, hogy a régi képeken több száz lájk volt, néha 3-4-5-600 likeok? A jelenkori idősebb és lelakottabb képeken meg tipikusan 100 alatti like szám? És itt most nem az van hogy egy eseten puffogok, nagyon sok lány van nálam bekövetve. És pontosan ez a menete, de akkor vajon miért? :)
ma 14:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Én max. azért törölném ki őket, mert akkor még csúnyább voltam, nem volt orrplasztikám, vézna semmilyen alakom volt. Viszont mivel nem érdekel a szoc. médián való posztolgatás, így nem töröltem őket, leszarom a témát.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Vagy mondjuk azért van, mert régen ment nagyot a facebookozás, sokkal több lájk jött akkor egy képre, mint manapság. Most már csak a “megszületett a baba” posztokon szoktam 300+ lájkot látni :D

ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!