Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne nézzek...

Mit tegyek, hogy ne nézzek így ki, hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

a bőröm nagyon fehér,a szemeim alatt extrém,szürkés-lila,hatalmas karikák(+ állandó fáradság),a szempilláim meg rövidek,'ritkásak'és világosak,pedig barna a hajszínem.szinte olyan,mintha nem is lennének szempilláim.ronda vagyok.

a fehér bőrszín nem is zavarna,csak ezek így mind együtt nem passzolnak.sokat csúfolnak a suliban miatta.lécci lássatok el (ha lehet) pénz mentes vagy legalábbis olcsó tanácsokkal.előre is köszönöm a válaszokat.


2008. dec. 6. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

Örülök,hogy lezártad végre a kiszavazóshowdat + a "ki sajnálkozik velem együtt" -játékodat,megfogadtam,hogy nem írok,de nem tudom megállni a sok szitok és mocsok után,amiket írtál velem kapcsolatban,amikor nem is ismersz.

Emberismeretből elégtelenre vizsgáztál,mert épp az ellenkezője vagyok az általad felsorolt tulajdonságú embereknek.

Már bocs,de egy Plaza Cica nem alacsonyodott volna le a Te értelmi szintedre,de ha tudom,akkor én sem.

Fiatal vagy és rettenetesen negatív,és szentül ragaszkodsz is hozzá.Ilyen embereket is gyűjtesz magad köré,s ha így folytatod az elvakult emberutálatod miatt majd komoly önértékelési gondjaid lesznek a nagybetűs életben.Könnyű az iskolapadból utálkozni bárki iránt.

De maradj csak meg a magad hitében.Áldásom Rád!

2008. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja:Első válaszoló voltam.
2008. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

szerintem nem az emberismerő képességemmel van gond,hanem neked az önismereteddel,ha ilyet állítasz.gondolj csak bele!nem csak én állítottam,hogy bunkó vagy.

ja,és ha Te olyan okosnak hiszed magad és szerinted nem vagy pláza cica,akkor tudnád,hogy a pláza cicák nem felsőbbrendű lények és emiatt nem lealacsonyodnának az "én szintemre",hanem mondjuk nem csak magukkal törődnének és nem ri...nckodnának és tanulnának is rendesen.szóval,ebből is látszik,hogy te is közéjük tartozol.

én nem sajnáltatom magam,mert ez az oldal nem arra van.ha lennél olyan okos,hogy elolvasd a leírásokat,megtudnád,hogy ez az oldal arra van,hogy válaszoljanak az ember kérdéseire és hogy tanácsot adjanak.én csak tanácsot kértem és ha neked nem tetszik,akkor menj vissza a boltba vásárolgatni.


most elszégyeltem magam,mert Én valamennyire LEALACSONYODTAM a Te szintedre.nem teljesen,mert még mindig utálom a rózsaszínt és a tűsarkút,meg még mindig kiállok azokért,akikre te azt mondod,hogy csúnyák.ezek után most biztosan engem is csúnyának tartasz,mert te hibátlanul gyönyörű vagy.én a szarjaidat,amit visszaírsz,már nem fogom elolvasni,mert ezt a véktelenségig folytathatjuk,meg már amúgyis unlak téged.írj amit akarsz,leszarom! :P

2008. dec. 16. 19:34
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Javaslom, tipegj el egy szakorvoshoz, te neurotikus, idegbeteg hisztérika!

Na, most egy szinten vagyunk.

Illetve voltunk.

2008. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi hogy írok....kicsit OFF de épp saját külsőm alakítása közben bukkantam erre a kérdésre,szimplán kiváncsiságból megnéztem,és mit látok?gyűlölködést...-.-

!Tegyük máár félre ezt,ez az oldal azért lenne hogy segítséünk egymásnak!

Az első válaszoló nagyonis hasznos tippeket adott,és valljuk be tényleg ezen múlik hogy valaki"szép" legyen...

A végén az a pár negatívum, az valószínűleg azért került oda,mert megpróbált olyasmit mondani,amilyen nem vagy,hogy egy kis önbizalmat adjon ezzel,még ha rossz is sült ki belőle..

És én azt mondom MINDENKI nézhet ki jól,de ha ez nem adatott meg alapból,akkor neked kell tenni érte!

Amúgy meg szerintem az első amivel kezdd a változást,az a hozzáállásod.Ha esetleg az általad leírt "plázacicák" vesznek körül, és velük is így viselkedsz már meg is van az ellenszenv forrása...

Úgyhogy sok sikert =)

Még annyit ,ha ez alapján plázacicának nézel,akkor leírom azt is, hogy tényleg adok a külsőmre,viszont csakis a saját önbizalmam érdekében, egyáltalán nem a pasik kedvéért,engem nem hoz lázba egy nagymenő pasi ha a fejében üresség van,inkább a különc gondolkodásmódot kedvelem =)úgyhogy ez nagyonnagy általánosítás volt a részedről,nem lehet mindenki vagy fekete vagy fehér..vannak átmenetek is =)

Na minden jót és peace*(=

2009. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!