Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen önbizalmam? L

Hogyan legyen önbizalmam? L

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek...(
2010. aug. 17. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Sminkeld magad változtass a külsődön és FOGADD EL MAGAD!Állj többször a tükör elé és mondogasd, hogy szép vagy még ha nem is igy látod! Javulni fog a önképed!
2010. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Amit az első ír baromság. Erre magadtól kell rájönnöd.
2010. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudok.................
2010. aug. 17. 22:11
 4/9 A kérdező kommentje:
segitsetek légyszi
2010. aug. 17. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet priviben és segítek változtatni, ha Bpesti vagy még vásárolni is elmegyek veled.
2010. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az önbizalom nem csak a külsőtől függ.

ha igazán elveszettnek érzed magad keress fel egy pszichológust! ő tényleg tud segíteni!

2010. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
az inkább csak ront, ha tükörben nézegeted magad:D:D Legalábbis amíg tényleg nem fogadtad el magad, addig felesleges. Amúgy meg, ez legtöbbször születik az emberrel ez a képesség. DE! Meg is lehet szerezni, de akkor mindenképp változtatni azon, ami miatt visszafogod magad. Ez lehet külső vagy belső dolog. Amúgy meg vannak ilyen csoportok, tanfolyamok. Önsegítő meg mittudomén mik még. Keress rá, meg a sport is sokat dob az önbizalmon. Meg ha olyan ruciban vagy, ami jól áll és elhiszed, hogy tök jól nézel ki benne, meg a hajad is elfogadható állapotban van, az is sokat dob a dolgon. Vagy keress olyan barátnőket, akik kirángatnak a megszokásból és őrültködtök 1et:D
2010. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Az baromság, hogy fogadd el magad. Úgysem fogod, ha most elégedetlen vagy. Változtass magadon, kezdj el edzeni, hogy nagyon jó alakod legyen. Csináltasd meg a hajad,vegyél új ruhákat, sminkelj, legyél igényes. Ha már kapsz pár bókot, belül is jobbnak fogod érezni magad.
2010. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig melltartóban és bugyiban rázom magam a tükör előtt xD beteszek vmi olyan számot amire lehet vonaglani és kb fél órán keresztül "táncolok"..

Én észrevettem magamon h milyen sexy is vagyok valójában . és egyből lett 1kis önbizalmam :D

2010. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!