Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok! Mit tegyek?

Nagy gondban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemsoká itt a suli és az idei évi táskadivat szerint megvettem a legtrendibb türkiz kék kombinációs táskát. A baj az hogy a múlt évi kiegészítőim rózsaszínek voltak(toll,ceruza,radír,füzet)ezek nagyon cikik lennének a türkiz táskámhoz. De sehol nem találok türkiz kiegészítőket amik trendisek is.Most mit csináljak? Nem kezdhetem az évet türkiz táskával és rózsaszín cuccokkal,mert hülyének néznek...Légyszi segítsetek!
2010. aug. 15. 14:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
na asszem meglesem azt a micisapkásat is.. XD
2010. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorikérdések celeb akarsz lenni ?

Elég jó FAKE kérdés, elismerésem :D

2010. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy én vagyok a "nem trendi", de sztem nem kell a füzetnek meg ilyeneknek passzolnia a táskához színben (inkább a minőségnek kell számítania)... aki meg ezért hülyének néz téged, vagy kiröhög, az egy hülye divatmániás p.csa. (örülök, hogy nem a te osztályodba jártam anno, mert a közröhej tárgya lennék... nekem inkább számított a sulis cuccaim minősége, mint a színek).

De ha ennyire zavar, akkor még van kb. 2 hét sulikezdésig, menj el még több papírboltba, aztán shoppingolj :).


Ja, és ha füzetből nem találsz türkizet, vegyél egy simát, aztán kösd be türkiz csomagolópapírba, vagy ragassz rá magazinból/stb.-ből kivágott kék képeket, akkor ráadásul egyedi is lesz. Ja, meg ilyen olcsóbb "cuki" japános-rajzfilmes típusú tollakból szinte mhol láttam türkiz meg kék színűeket.

2010. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%
szerintem most néznek hülyének:D hogy lehet valakinek ez a legnagyobb prblémája? jesszus...:D
2010. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
szerintem elég sok helyen lehet taláni, ha nem kisebb faluban laksz, akkor bármelyik városban menj be egy iskola cuccos üzletbe és ott biztos hogy találsz! am meg mennyi barom van itt hogy jók kiosztanak, hogy ez kamu kérdés, meg mekkora gond!!! ne is törődj velük!!!!
2010. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
bocsi jól* nem pedig jók!!!!
2010. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat -.- Szardle ki mit gondol.
2010. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

úhreestehn! ah türhkeezz ésh ah rozsahszeen nahgyon gááááázzh eegyh ehgyütt! wegyélh walahmee kéhketh!!


mingyá dobok 1 szmájlit xD

2010. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!