Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy gondban vagyok hajvasaló...

Nagy gondban vagyok hajvasaló témában. Besegítenél?

Figyelt kérdés

Lányom karácsonyra hajvasalót kért,ám még nem vettük meg,mert nem tudjuk melyik a legjobb.

Remingtonról elég sok jót hallottam,de abból is van ezer meg ezer féle.

Ki melyik mellett érvel?

Az ár nem akadály.


2010. dec. 24. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem Philips van és tökéletesen kivasalja a hajam.

Viszont hajvasalót nem ajánlott sűrűn használni, mert tönkre vágja a hajat, meg balzsamot használjon mindenképp, valamennyit segít, de nem hozza rendbe. :)

2010. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Remington! Szerintem mindegy, hogy melyik. Én évekkel ezelőtt vettem a legolcsóbb Remingtont, amit találtam, és kifogástalanul működik. Hozzáteszem, hogy azon kevés hajvasalók egyike, amik tényleg egyenesre vasalják a hajam.
2010. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
philips gagyi, A remington nagyon jó, csak nézzétek meg, h végig összeérnek e a lapok, különben nem fog jól vasalni.
2010. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Remingtonból egyet SEMMILÉPP sem. ez a shine therapy.Avokádó olajat tartalmaz, de beleégeti a hajba, és hamarabb roncsolja.ezen kívül bármelyik nagyon jó. a legújabb a gyöngybevonatos...nagyon sztárolják, én még nem próbáltam. Egy a fontos, nem a bevonatok száma a lényeg, hanem hogy állítható legyen a hőfoka...
2010. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
nekem pont remington shine terapy-m van és sztem qva jó:D
2010. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Végig próbáltad az összes Philips hajvasalót és azért oltogatod? Vagy csak mert nagy divat a Remington és ezért? ...

Nekem a Philips lassan 4 éve van meg és HASZNÁLTAN vettem át ismerőstől, és semmi baja még mindig.

2010. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem hajaslacis belissimám van, jól vasal, meg vagyok vele elégedve. pont.
2010. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Philips van Salon Straight. és nem tudom miről beszél a csaj h ha nem ér össze a lap akk rosszul vasal.

Tudni kell vasalni cica.

18/F

2010. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is Belissimám van, és tökéletes.:)
2010. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

tegnap 22:02

Képzeld, h igen, mert anyum olyan helyen dolgozik, ahol ezt megtehettem...(az ország legnagyobb Philips forgalmazó cége)

Szóval nem hülyeségből írom, hogy a remington jobb, mert szinte ingyen kapom a philips termékeket, és ha olyan jó lenne, akkor nem adnék pénzt más márkára...

2010. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!