Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok! Mit tegyek?

Nagy gondban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemsoká itt a suli és az idei évi táskadivat szerint megvettem a legtrendibb türkiz kék kombinációs táskát. A baj az hogy a múlt évi kiegészítőim rózsaszínek voltak(toll,ceruza,radír,füzet)ezek nagyon cikik lennének a türkiz táskámhoz. De sehol nem találok türkiz kiegészítőket amik trendisek is.Most mit csináljak? Nem kezdhetem az évet türkiz táskával és rózsaszín cuccokkal,mert hülyének néznek...Légyszi segítsetek!
2010. aug. 15. 14:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Atyaég...

Szerintem amúgy kit érdekel, mi gondolnak mások?!

2010. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem akkor néznek hülyének, ha ezekkel a cucokkal jársz, hanem most néz Téged mindenki hülyének, hogy ilyen problémád van.
2010. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Pff... szerintem iszonyathülyének néznek már most...
2010. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
kamu... nincs ennyire hülye ember a földön
2010. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem! És engem igenis érdekel hogy ne nézzenek le emiatt!
2010. aug. 15. 14:28
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Kamukérdés.
2010. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
-.-" örülnék ha ennyi gondom lenne az életben mint neked. Nagyon unatkozhatsz...
2010. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

LoL. Nekem semmilyen iskolai cuccom nem passzol egymáshoz, de nem csinálok belőle ügyet. Jó tanuló vagyok senki nem néz hülyének.

Egyébként a kék és a rózsaszín passzol egymáshoz..

2010. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát b*zd meg. Te ilyen elitvilágban élsz, hogy ezért lenézik az embert? Hát aztán neked k*urva nagy gondjaid lehetnek... Bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom az egész életben, de ez még a legkisebb gondomhoz is messze áll. Ha nem találsz türkizt, akkor vegyél sima kéket. Vagy tán azért is kinéznének, hogy egyik kék másik türkiz?!
2010. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Vegyel fekete kiegiszitoket. Csak azert hogyha jovore megint uj taska divat jon be, hat a fekete megy mindennel.

Egyebkent ki mondt, hogy a rozsaszin es aqua nem megy? Nezd meg ezt lent. Hat meg a Tiffany's is osszerakja, pedig ezeknek van am izlesuk. Kell hogy legyen, nagyon draga!

[link]

2010. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!