Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy gondban vagyok hova menjek?

Nagy gondban vagyok hova menjek?

Figyelt kérdés
Miskolcon hol lehet kapni olcsón 70 C-D méretű melltartót?
2010. febr. 7. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tescóban,kínai boltokban,aranypókban.
2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát...én ugyan nemvagyok miskolci, de azt tudom, h a márkaboltokban, mint pl intimissimi, vagy triumph, ott vannak ilyen különleges méretek. ha tudsz fehérnemű márkaboltról miskolcon ott vmelyikben tuti h találsz
2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel kispénzű vagyok nekem a triump meg ezek a márkaboltok túl drágák nem tudok kiadni 3-4-5 ezer forintot egy melltartóért
2010. febr. 7. 15:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi a tippet
2010. febr. 7. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

70 C koasara kb akkora mint a 75B-é

Keress olyan 75-öset aminek szükebb alul a gumija.Lehet hoyg az is jó.Egy próbát megér :)

2010. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. pesti ugyan, de van itt nálunk egy fehérneműbolt, LEMILA a neve, és ott van 75/C-s. ez nagyjából kínai és magyar fehérneműket forgalmaz, és egy nagyobb kínai boltban szoktak lenni lemila márkájú fehérneműk. úgyhogy ha alaposan körbejárod a kínai boltokat...sőt. nálatok van centrum áruház. azt tudom, mert ott voltam. pár éve. remélem megvanmég. és ott vannak asszem lemial márkájú fehérneműk. nézz be oda is. olcsók.
2010. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:30-as a 70/C méretre hogyan lenne jó a 75 B amikor az B kosarú????


Én 75/D kosarú vagyok és igen nekem sincs rá pénzem hogy márkaboltba vegyek pedig ott van bizti a méretemben, inkább néha ha van a kínaiban, Tesco és piac :S

2010. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!