Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok! Mit tegyek?

Nagy gondban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemsoká itt a suli és az idei évi táskadivat szerint megvettem a legtrendibb türkiz kék kombinációs táskát. A baj az hogy a múlt évi kiegészítőim rózsaszínek voltak(toll,ceruza,radír,füzet)ezek nagyon cikik lennének a türkiz táskámhoz. De sehol nem találok türkiz kiegészítőket amik trendisek is.Most mit csináljak? Nem kezdhetem az évet türkiz táskával és rózsaszín cuccokkal,mert hülyének néznek...Légyszi segítsetek!
2010. aug. 15. 14:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem személy szerint a rózsaszín-kék párosítás nagyon tetszik:) Szerintem nem néznének hülyének...

21/L

2010. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

édes istenem... erre csak annyit tudok mondani, mint ahogy "máshol láttam kiírva": "no cement"

bár úgy sem fogod érteni..

JÓ NEKED

2010. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Pfff micsoda gondok..:S
2010. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez aztán a nagy gond... X'D
2010. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
ó jajj csak emiatt meg ne öld magad, hát ez szörnyű most mit csináljunk, mit csináljunk? az évszázad legnagyobb gondja címlapokra fog kerülni, te jó ég, milyen botrány lesz ebből, milliók fognak megkövezni
2010. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

A fekete az nem rossz ötlet.Viszont fekete cuccokat se nagyon látni. A feketétől nem leszek túl emós? Az nagyon égő lenne.


Amit linkelt valaki az úgy szép a rózsaszín kék de az babakék és babarózsaszín. Nekem meg türkiz kékem és középrózsaszín-pink kombinációm van.

2010. aug. 15. 15:05
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Húha, vége a vihar előtti csendnek, most kitör a III. világháború!

Szeretnék Én is ilyen, vagy ehhez hasonló problémákat, kérdező! :)

2010. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
En mondtam a feketet. Miert lenne emo? Csak kiegeszitesi darabok. Amugy a amit linkeltem, az nem baba kek, aqua blue, (jol nezd meg megegyszer) amit ugy hiszem hogy turkiz kek.
2010. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki utálni fog, az egész világ ellened fordul, és kitaszítanak nem csak az országból, hanem a világból..

Jézusom.. h élhet olyan ember, akinek türkiz táskája és rózsaszín kütyüjei vannak.. :S

Istenem..

Nagy az Isten állatkertje.. ehh.

Mai nap folyamán olyan jókat olvasok.. először a micisapkás csávó, most ez a kérdés. Na fejezzétek be! :D ELÉG VOLT!! :D

2010. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Irigylem a nagy gondjaidat..
2010. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!