Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok, fiatalon...

Nagy gondban vagyok, fiatalon tudom. Segitenétek?

Figyelt kérdés

az történt h van egy barätom...egy olyan akivel järok.fél éve ismerem, fél éve talälkozgatunk.tudom h anya nem engedne el ugy ha azt mondanäm egy fiuval tälälkozok, ezért muszäj hazudnom és azt mondom, h a barätnöimmel megyek el valahovä.tanév közben nem sokat voltunk együtt, mert iskola volt, ezért csak pénteken és szombaton talälkoztunk.anya nem enged el hétköznap, mert tanulnom kell.csak h lehet tanulni mäsfél ora alatt is, nem kell 6orät igénybe vennie...szoval, most nyär elején a bizonyitvänyosztäs utän hazamentünk, és mivel az én bizim lett a legjobb az évfolyamban, anya és apa nagyon boldogak voltak, és mondtäk h kérhetek valamit.azt kértem h hadd talälkozgassak evvel a fiuval.mär kéthonapja vagyunk együtt.ez a fiu nagyon szeret engem.én is szeretem öt.megbizhato, kedves kitünö tanulo, nagyon jol sportol, zenél.egy értelmes sräc.

anya az ö koräban sose fiuzott.egyszer-egyszer hivta csak ät egy barätnöjét.ezért is félek töle mindig elkéreckedni talälkozora, vagy h ätjöjjön egy barätnöm (sose volt még nälunk egy barätom sem).és most összejöttem ezzel a fiuval.anyunak kezd furcsa lenni, h sokat vagyok a barätommal.fel akart nekem iratni gyogyszert, a nögyogyäsznäl.haza fogom vinni a fiut, bemutatni anyänak.apa nem ilyen aggodo.ö mär beletörödött.az a kérdésem, h a barätom most megy gimibe, én 8.ba(tudom még fiatal vagyok hozzä, hänyszor hallottam mär, mint ahogyan azt h nekem még tanulnom kell, filmeket néznem, zongoräzni, olvasni, nem fiuzni.de most mär nem ez a viläg van.nem fogok lefeküdni a barätommal, jo tanulo maradok, és nem keveredem bele rossz dolgokba).attol félek, h anya nem fogja engedni h a tanévben hétköznap talälkozzak a barätommal.ö a legjobb barätom, neki tudom csak elmondani a gondjaimat, ha nem läthatom rosszul érzem magam.amikor meg vele vagyok, nem gondolok anyära.egyältalän nem.jo mellette, anya azt ällitja h én nem érezhetem jol magam mellette, mert még fiatal vagyok.a korom valoszinüleg fiatalnak tünik.belülröl sem vagyok felnött, de elég érett vagyok hozzä, h legyen barätom suli közben is.de anya parancsol.ha eltilt töle, nagyon rosszul leszek.amikor elmegyünk nyaralni is, ugy hiänyzik.anya azt mondta ne mutassam ki nagyon az érzelmeimet mäsok felé.nem is teszem, de igy anya nem lätja h rosszul érzem magam, ha nincs mellettem a barätom.rettegek attol h majd anya nem enged el suli idöszakban, hétköznap a barätommal.mit tegyek?hogyan tudnäm meggyözni, h elengedjen még akkor is?


2011. júl. 12. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj már, le tudnád írni ezt a kérdést még egyszer úgy, hogy a művelt magyar ember is megértse? Tudod, pontok és vesszők, nagybetűk és központozás - ez csak összedobált mondatok halmaza, amit alig lehet megérteni.
2011. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Leültök és megbeszélitek, szerintem elég éretten állsz a dologhoz és nem kritizálod folyton anyádat h jaj nem neged el akkor utálom stb.... na mindegy. Anyud azért csinálja ezt mert gondolom irigykedik valamilyen szinten hogy te ilyen fiatalon már kezded megtalálni a szerelmet mikor az ő korában ez nem így volt, változnak az idők ez van sajnos be kell látnia hogy kezdesz felnőni, az tény hogy még nagyon fiatal vagy és anyudnak abban igaza van hogy suli időben nem enged el mert hát tiéd lett a legjobb bizid az évfolyamba. De beszéljétek meg hogy év elején az első 2-3 hónapban engedjen ki hétköznap kicsit a barátoddal és bizonyítsd be hogy ez nem fog a tanulás rovására menni.
2011. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Apukád nem tudna hatni rá? Mondanád apudnak, hogy anyud túl szigorú és akkor beszélne vele.

Szerintem legalább a szombatokat nyugodtan együtt tölthetnétek. Hétköznap suli, rohanás, vasárnap meg tanulsz és előkészülsz a köv. hétre.


Az érzelmeidet pedig nyugodtan mutasd ki, ha szükségét érzed. Nem egészséges elfojtani magadban!

Ha anyukád döntése szomorúvá tesz akkor mutasd ki, legalább idővel majd rájön, hogy újra át kell gondolnia a dolgokat.

2011. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez nem volt válasz a kérdésre.

Valószínüleg németországban, vagy ausztriában él.


Dolgozik az anyukád? Mert akkor talán találkozhatnátok akkor amikor dolgozik. Csak az a rémisztő hogyha rájön.

2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza van. Iszonyatosan érthetetlen. Többször olvastam, hogy felfogjam, pedig nincs semmi gondom az olvasással:)

Anyukádnak azonnal kéne adni egy könyvet, amiben benne van mindenféle biológiai dolog. Tisztában van vele, hogy a fogamzásgátló a hormonokra van hatással, és te még fejlődésben vagy? Felborulna az egész hormonháztartásod. Nehogy felírassatok! Szerintem az én véleményem nem fog tetszeni... Nem kell meggyőzni az anyukádat, semmit se csinálj vele. Bocsi hogy ezt mondom, de neked még nem való fiú. Aki egy kérdést nem tud rendesen megfogalmazni, és leírni, annak nagyon sokat kell még tanulnia. Ezek szerint kell az a 6óra. Nem bunkó akarok lenni!!!!!! Anyukádnak igaza van és neked akar jót. Mindennek eljön a maga ideje, ne izgulj. :)

2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20:00 Az előttem szólónál az 1. válaszolóra gondoltam, csak akkor még nem volt ennyi válasz.:)
2011. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
, . ! () ? és társai minden országban vannak!!!!
2011. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amit utolsó ír, az jónak tűnik. kérj amolyan próbaidőt. bizonyítsd be, hogy így is megy a tanulás. mondd neki, ha azzal érvel, hogy fiatal vagy, hogy minél idősebb leszel, annál több lesz a leckéd.


de arra figyelj, hogy gimnáziumi felvételi előtt állsz: tényleg nem kéne elszúrni. de szerintem simán megbeszélheted anyukáddal. mondd el h fölöslegesen aggódik. ráadásul azzal is érvelhetsz h a srác is kitűnő v jó tanuló, tehát ő is tanul valamikor, nem is lógnátok minden órában együtt. mondd h nincs rád rossz hatással sem.


vagy kábé mondd el neki amit ide leírtál. így


én sem mutatom ki az érztéseimet. hidd el, nem mindig jó dolog. sokkal lessabban oldódnak úgy meg a problémák.


amúgy van egy barátnőm neki ugyaniylen szigor van, mindig ellenőrzik mit hogy tanul stb, meddig gépezhet, pedig már nagykorú, (nem tudom még mindig csinálják-e) mégis lassan 2 (?) éve van pasija, és nem szólnak bele. idén érettségizett, ami átlagos lett, bizonyítványa neki lett a legjobb az osztályában. nem oylan lehetetelen.

2011. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó vok


mikor azt írtzam h amit utolsdó ír, vhogy csak 1. 2-t olvastam el, azt hittem ott a vége, bocsi

2011. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval te 8ikos vagy ... ha én lennék az anyukád nehéz lenne lenyelni ezt ... nekem legalább is, de mivel szeretlek elfogadom. Azt írtad nem fogsz lefeküdni vele, vagy is már megfordult a fejedben ez a fele is. Idővel úgy is ez fog következni. Nem mondom azt, hogy túl fiatal vagy, ám szerintem még is kórai. Szerintem a szüleid nagyon is engedékenyek! Elégedj meg azzal hogy ha hétvégén is kimehetsz. Ne kötődj még ennyire egy fiúhoz ennyi idősön. Hidd el most nem így gondolod. De csak egyszer kell butaságot cselekedned és vége az egész életedne, elszúrod. Csak lassan haladjatok ezzel a kapcsolattal és akkor meglátod minden jó lesz. Sok sikert légy ügyes
2011. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!