Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok, fiatalon...

Nagy gondban vagyok, fiatalon tudom. Segitenétek?

Figyelt kérdés

az történt h van egy barätom...egy olyan akivel järok.fél éve ismerem, fél éve talälkozgatunk.tudom h anya nem engedne el ugy ha azt mondanäm egy fiuval tälälkozok, ezért muszäj hazudnom és azt mondom, h a barätnöimmel megyek el valahovä.tanév közben nem sokat voltunk együtt, mert iskola volt, ezért csak pénteken és szombaton talälkoztunk.anya nem enged el hétköznap, mert tanulnom kell.csak h lehet tanulni mäsfél ora alatt is, nem kell 6orät igénybe vennie...szoval, most nyär elején a bizonyitvänyosztäs utän hazamentünk, és mivel az én bizim lett a legjobb az évfolyamban, anya és apa nagyon boldogak voltak, és mondtäk h kérhetek valamit.azt kértem h hadd talälkozgassak evvel a fiuval.mär kéthonapja vagyunk együtt.ez a fiu nagyon szeret engem.én is szeretem öt.megbizhato, kedves kitünö tanulo, nagyon jol sportol, zenél.egy értelmes sräc.

anya az ö koräban sose fiuzott.egyszer-egyszer hivta csak ät egy barätnöjét.ezért is félek töle mindig elkéreckedni talälkozora, vagy h ätjöjjön egy barätnöm (sose volt még nälunk egy barätom sem).és most összejöttem ezzel a fiuval.anyunak kezd furcsa lenni, h sokat vagyok a barätommal.fel akart nekem iratni gyogyszert, a nögyogyäsznäl.haza fogom vinni a fiut, bemutatni anyänak.apa nem ilyen aggodo.ö mär beletörödött.az a kérdésem, h a barätom most megy gimibe, én 8.ba(tudom még fiatal vagyok hozzä, hänyszor hallottam mär, mint ahogyan azt h nekem még tanulnom kell, filmeket néznem, zongoräzni, olvasni, nem fiuzni.de most mär nem ez a viläg van.nem fogok lefeküdni a barätommal, jo tanulo maradok, és nem keveredem bele rossz dolgokba).attol félek, h anya nem fogja engedni h a tanévben hétköznap talälkozzak a barätommal.ö a legjobb barätom, neki tudom csak elmondani a gondjaimat, ha nem läthatom rosszul érzem magam.amikor meg vele vagyok, nem gondolok anyära.egyältalän nem.jo mellette, anya azt ällitja h én nem érezhetem jol magam mellette, mert még fiatal vagyok.a korom valoszinüleg fiatalnak tünik.belülröl sem vagyok felnött, de elég érett vagyok hozzä, h legyen barätom suli közben is.de anya parancsol.ha eltilt töle, nagyon rosszul leszek.amikor elmegyünk nyaralni is, ugy hiänyzik.anya azt mondta ne mutassam ki nagyon az érzelmeimet mäsok felé.nem is teszem, de igy anya nem lätja h rosszul érzem magam, ha nincs mellettem a barätom.rettegek attol h majd anya nem enged el suli idöszakban, hétköznap a barätommal.mit tegyek?hogyan tudnäm meggyözni, h elengedjen még akkor is?


2011. júl. 12. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A legtisztább az lenne ha elmondanád anyudnak, hogy szeretnél a barátoddal találkozni hétköznap is. Megígéred hogy jól fogsz továbbra is tanulni. Ha nem romlik az átlagod, nem hiszem hogy gondot jelent. Nem hinném hogy anyud azt szeretné hogy titokban találkozzatok, legalább tudja hol, és kivel vagy.

16 évesek lehettünk a barátnőmmel, és őt sem engedték el a barátjával. Azt találtuk ki hogy nálunk alszik, miközben a barátjánál volt. Viszont egyszer csak megjelent nálunk az anyukája, és kereste a lányt. Végülis bevallottunk mindent. Ezt csak azért meséltem el, hogy a szülők sem hülyék ám, és sokszor joggal aggódnak.

2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
bocsänatot kérek amiért eléggé érthetetlenné sikeredett, most épp olyan ällapotban vagyok h a fogalmazäsom nem lesz az igazi.meg tudok fogalmazni egy rendes mondatot.ennyire nem vagyok buta.annyira el vagyok keseredve, h ez a legkisebb gondom.biztos veletek is történt mär olyan h elragadott a hév és semmivel sem törödtetek csak irtatok és irtatok.lehet h nem lett érthetö, homälyos az egész, érettlennek tünök miatta.de a problémäm benne van.ha nem is érthetö, de benne van.e miatt nem is nagyon tudtatok segiteni.legaläbb egy kettö akkadt, annak köszönöm.a többieknek is, akikben ott volt a szändék: ).köszönöm a välaszokat.megprobälok anyuval beszélni.: ))
2011. júl. 12. 22:14
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, te lány! Kifolytak a szemeim mire végigolvastam. :D

Néhány enter meg space jót tett volna a szövegnek.


Lényeg a lényeg, szerintem meg kell győznöd anyudat arról amit leírtál, hogy nem fognak romlani a jegyeid, nem fogsz lefeküdni a barátoddal (mert még nagyon korai lenne!!!)

Meggyőzni pedig csak úgy tudod ha anyud bizalmat szavaz nektek, és látja hogy nem kell aggódnia miattatok.


Nem vagyok anya, de ha egyszer leszek, jó fej, fiatalos akarok lenni akivel meg lehet beszélni dolgokat.

Én annak örülnék a legjobban ha a lányom bemutatná a pasiját és nálunk lennének, szem előtt.


Hass rá ilyen érvekkel és megengedné talán, hogy egy hétköznap délután átjöjjön a hozzátok a fiú. Az volna a legjobb mindenkinek.

2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!