Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki így gondolja? Vélemén...

Mindenki így gondolja? Véleményed?

Figyelt kérdés

Szóval:

Magyarországon többségben vannak a túlsúlyos emberek...és vannak a bizonyos anorexiásnak nevezett vékony lányok.Nem értem ,hogy mért kell anorexiásnak nevezni azt,akin nincs felesleg.Én 14 éves lány vagyok 47kg:akármennyire is szeretnék pár kilót felszedni,nem megy.De ez már legyen az én bajom.Ti mit gondoltok erről ?


2010. júl. 30. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

valakinek az a normális amilyen ő is

szóval ha egy olyan ember mondja rád, hogy sovány vagy az magából indul ki

2010. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

én 18 éves vagyok 45 kg..."csontkollekció"...

véleményem szerint az emberek azért hívnak így minket, mert nem bírják elviselni, h az ilyen vékony lányoknak semmit sem kell tenni (azért vannak kivételek!), ezért cukkolnak minket, h mi is hízzunk el, ne lógjunk ki a többiek közül. holott sokan bármit megadnának az ilyen alakért. ne figyelj rájuk, nem érdemes!

2010. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ilyen kérdésem::D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


az utolsó válaszoló szerintem a te kérdésedre is válaszolt:)

2010. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utcsó vagyok. am.emlékszem engem elküldött a háziorvos vérvizsgálatra merthogy olyan sovány vagyok,biztos,h vérszegény vagyok.jó elmentem.aztán a leletet látva azt mondta,hogy ilyen tökéletes vérképet még életében nem látott...mondom kössz...aztán elküldtek kardiológiára meg EKG-ra merthogy zörög a szivem..jó...elmentem..az EKG -m is tökéletes volt,aztán a kardiológián egy tök jó fej orvos volt,ő nem is hallott semmi zörejt,megnézte az EKG-m meg minden,azztán elkezdi "Nem akarják elhinni,hogy egészségesek vagyunk mi?" (mert ő is vékony volt)még mindig akkorát nevetek,ha eszembe jutXD


nah szoal ezzel azt akartam mondani,hogy az emberek nem akarják felfogni,hogy ez nem betegség és tök egészségesek vagyunk és zabálhatunk bármikor bármitXD

2010. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy vannak kórosan elhízott és kórosan sovány emberek. Az egészséges táplálkozás viszont mindekninek érdeke! Szóval ha egy sovány össze-vissza zabál akármit, akkor nála is kialakulhatnak a betegések. Effektív nem egészséges.

Viszont ehgy kórosan sovány nem feltétlenül anorexiás, ugyanis ez egy konkrét betegség!

2010. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok éa 46-47 kiló 163cm. Rám is mondják, hogy mennyire vékony vagyok, meg hogy egyek, mert összeesek és mehetek a korházba... Pff... nem tudom mit képzelnek. Én sokszor eszek, de nem tudok egyáltalán hízni. Fogyni annál inkább... És nekem ezt, olyan emberek mondják, akin van vagy 20 kiló felesleg... Szerintem először törődjenek saját magukkal, mint hogy mást szóljanak meg. Ha nem tudok hízni, hát nem tudok. Senki kérésére, nem fogom magam mássá tenni.
2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem a kiló számít hanem a testzsírszázalék. Egy nő is lehet izmos, és legyen is. 47kg-val pedig nem lehetsz valami erős. Szeretem a vékony lányokat de kiráz a hideg a szimplán soványaktól. A nő is ember ő is lehet jó formában. Saját vélemény de én nem bírok ellenállni egy sportos (és nem sovány) lánynak.

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Irigységből beszélnek mert mi könnyen veszünk ruhát:D:D

én 175/53kg vagyok de hányan beszólnak bakker.Persze olyanok akik 100 gatyát felpróbálnak és a 101-ek úgy tudják megvenni hogy viszik a varrónőhöz...lehet lepontozni nem különösebben érdekel,inkább vagyok csontkollekció mint zsírpárna:D:D

2010. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"...akármennyire is szeretnék pár kilót felszedni,nem megy..."


És ezt egy csomó másik vékony lány is mondja. Akkor most, hogy is van? Ti is úgy gondoljátok, hogy felszednétek pár kilót, mégis megsértődtök ha valaki helyesel?

Kétlem, hogy az anorexiás szót használná bárki is, gondolom te is csak képletesen éretted.

A vékonyak szeretnének magukra szedni, a ducibban fogyni akarnak, kevesen vannak megelégedve magukkal. Ez így van és kész. Ahogy például az utolsó válaszolónak nem tetszenek a "zsírpárnák" és a zsírpárnák sem maguknak, úgy egy ducibbnak a csontsovány nem tetszik és sokszor a csontsovány sem saját magának.


Én is szeretnék fogyni kb 5 kilót, a nő ismerőseim nem is akartak soha lebeszélni, viszont a férfi ismerőseim mindig dícsérik az alakom, pedig nem vagyok vékony. Ezzel viszont ellentmond az, hogy ha választani kellene két alternatíva között, akkor sokszor a vékony győz. Mindenki fogadja el magát úgy, ahogy van, az a lényeg, hogy magának és a párjának tetsszen. Ennyi. Mindenki másokkal foglalkozik, mikor először magunkkal kellene rendbe jönni, és rögtön nem érdekelne senkit a mások véleménye.

2010. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Én is vékony vagyok,de nem csont sovány,nincsenek kint a bordáim.Régebben egyedül a csípőcsontom látszott és folyton csúfoltak miatta,persze engem is olyan lányok akiken jócskán volt felesleg,és mindent megtettek annak érdekében,hogy fogyjanak.Közben meg irigyek voltak rám,mert én bármit ehettem,ők meg folyton koplaltak,de így is nehezen ment le róluk a zsír.Na meg elmentük vásárolni én bárhol kaptam magamnak ruhát,ők meg nem.Csak azt bírtam,hogy engem folyton megszóltak,de én soha nem szóltam rájuk egy rossz szót sem.Most 178cm vagyok és 65kg,szóval sikerült felszednem olyan 5 kilót,de többet semmiképp sem szeretnék.Amúgy én is nehezen hízok,hónapok kellenek hozzá,de nagyon könnyen fogyok.

2010. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!