Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy kövér...

Miért van az, hogy egy kövér ember kövérségére nem nagyon tesznek megjegyzést az emberek, nehogy megsértődjön, de a vékonyakat állandóan cikizik, hogy milyen sovány?

Figyelt kérdés
És általában a kövérek szokták. Nekik hogy esne, ha cseszegetnék őket, hogy hú de kövér vagy?
2010. júl. 15. 10:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Én régebben sovány voltam, ma meg átlagos és szoktam néha törleszteni a dagadékoknak. Amúgy ez azért van, mert a kövérekkel nem jó szívózni, ugyanis általában erősebbek, a meg soványoktól nem tartanak. Plusz kövéruralom van, a legtöbb társaságban a dagadtak vannak többségben. És sokan azt hiszik, hogy csak a betegek, alkoholisták, drogosok lehetnek soványok, a kövérséget meg még mindig a jóléttel hozzák összefüggésbe. Ismertem olyan srácokat, akik arra voltak büszkék, hogy a mekiben hizlalták fel magukat 100 kilósra.
2010. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

A magasság és testtömeg adatok alapján szerintem nagyon jó lehet az alakod!


F

2010. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A kérdést én sem értem, mert itt is, és máshol is a soványság az elfogadott, ami sztárolva van, és ha egy lánynak már nem látszanak a bordái, és nem fúj át a szél a combjai között, már egyből dagadt.

73 kg vagyok, soha nem szóltam be senkinek amiatt, mert sovány, eszembe sem jutott, de fordítva nem egyszer fordult elő, kaptam már megjegyzéseket, nem keveset.

Amit viszont nagyon unok: "A testalkat, súly nem genetika, mindenki le tud fogyni." Következő 45 kg-os meg "Zabálok, mint az állat, nem sportolok semmit, ilyen az alkatom, nem vagyok anorexiás." Akkor azt miért nem lehet elhinni, hogy a másiknak meg olyan az alkata, odafigyel, mit eszik, sportol, lehet izmosabb tőle, de nem lesz soha vékony, mert ilyen és kész.

Mind1, aki külső alapján ítélkezik, meg tesz megjegyzéseket akár erre, akár arra, az saját magát minősíti...

2010. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%

nekem teljesen jó a testem, csak a kövérek mondják, hogy gebe vagyok. ami igaz is, ha hozzájuk viszonyítunk.

engem nem érdekel.

L/17

2010. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy teljesen normális az alkatom, és ahogy említettem a férfiaknak nincs kifogásuk ellene, még egy barátom sem mondta, hogy hízzak.

Viszont piszkosul idegesít, amikor némelyek jönnek a súlyommal és azzal próbálnak megbántani. Ha már mással nem megy :))

2010. júl. 20. 13:17
 36/36 A kérdező kommentje:
Nem baj, a tény az tény, a vékonyaknak tűrni kell, hogy a kövér beszól, a kövérnek nem is szabad említést tenni a súlyára. Próbálnánk meg kedves sorstársaim, mindjárt egy hatalmas mancsossal gazdagabbak lennénk.
2010. júl. 20. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!