Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy kövér...

Miért van az, hogy egy kövér ember kövérségére nem nagyon tesznek megjegyzést az emberek, nehogy megsértődjön, de a vékonyakat állandóan cikizik, hogy milyen sovány?

Figyelt kérdés
És általában a kövérek szokták. Nekik hogy esne, ha cseszegetnék őket, hogy hú de kövér vagy?
2010. júl. 15. 10:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ha hú de lesoványoznak valakit az inkább irigység. A lekövérezés meg bunkóság.
2010. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
55%

Én jelenleg kövér vagyok 100 kg, de voltam 55 kg is, és kb amikor olyan 70 kg voltam éreztem jól magam a bőrömben,pedig se vékony nem voltam se kövér!

És én nem irigylem a vékony lányokat hanem bár én be nem szólok nekik,de utálom ha egy nőnek látszanak a csontjai annál visszataszítóbb nincs,persze az se jobb ha mindenhol lóg a háj....

2010. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
164 cm és 48 kiló vagyok. Nem azt mondom én is örülnék, ha több lennék egy pár kilóval, de nem megy, mert ez az alkatom, és nem bánom. Tartom a súlyom, mégis minden másnap megkérdezi valaki, hogy te fogytál? És úgy, hogy lehetőleg mindenki hallja. Érdekes, hogy négyszemközt ezt még nem sokan mondták.
2010. júl. 15. 11:05
 14/36 anonim ***** válasza:
71%

Én megtapasztaltam mindkét oldalt,voltam undorítóan sovány,és túlzottan kövér is.Megmondom őszintén,egyik sem jó,de soványnak lenni utáltam a legjobban.Nem bírtam magamon tartani 1-2 kg-ot sem,47-48 kg voltam.Nagyon frusztrált voltam akkor,nem tudtam felöltözni mert minden úgy állt rajtam mint a vállfán,nem mertem fürdőrucit venni,mert vissza taszítónak találtam a gebeségem.Kivették a manduláimat,és egy év múlva 25 kg-al lettem több ugyanazon életmóddal.Az első 10 kg-ak nagyon örültem,a többnek már nem annyira.De le tudtam adni mert zavart.Mondjuk mén sosem kritizáltam senkit a kinézete miatt,de én jobban éreztem magam kis túlsúllyal,mint soványan.És nem mondom,hogy nem tehetünk a súlyunk ellen érdekében,de nem minden esetben.Ha így lenne,én nem lettem volna olyan sokáig 47 kg-os.Most viszont oda kell figyelnem az étkezésemre,amit régebben nem kellett.

De én a magam részéről nem vagyok nagyon a külsőségek embere,többre értékelem a belső szépséget.

2010. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%

Én kövér vagyok és inkább engem bántanak bárhol, mint egy nagyon soványt.

Amúgy bunkóság bárkit is bántani, tök mindegy miért.

2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
81%
Errefelé pont a kövéreket cikizik és nem a vékonykat.Bár ez nagy hülyeség.Szerintem nemszámit hogy hány kg egy ember ha jólérzi magát a bőrében+legyen tiszta és ápolt és akkor nekem nincs senkivel semmi bajom.ÉS nehidd hogy a kövérek élete milyen jó hogy őket nemcikizik.Ha valaki csúfolni akar valakit akkor úgy is megteszi akár kövér az illető akár sovány akár normáltestalakatú.
2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

"Utálom ha egy nőnek látszanak a csontjai annál visszataszítóbb nincs"

Erre én is mondhatnám, hogy utálom, ha egy ember folyik, és nincs formája, csak egy nagy tömb az egész ahogy van, de még sem teszem, mert engem nem zavar, hogy valaki kövér. Nincs abban semmi, hiszen minden második ember az, sokan még élni is tudnak vele, mert jól ellensúlyozzák öltözködéssel, a természetükkel és belső kisugárzásukkal. De van aki szemét, be kell vallani.

2010. júl. 15. 11:09
 18/36 anonim ***** válasza:
93%
az emberek ilyenek, vagy irigységből, vagy kekeckedésből de megjegyzik.. nekem régen azt mondták "jaj de jó húsban vagy" (eléggé sz*rul tudott esni) mostmeg "jaj de legfogytál, túl vékony vagy" (kb 5kg különbség szerintem ennyire nem nagy szó.. és messze állok a vékonytól még így is) egyszerűen imádják csesztetni az embert.. :/ :) biztos nekik ez esik jól
2010. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
10:53 az vagyok és meg is indokoltam.
2010. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem test/hozzáállás elváltozása, hiszem soha nem voltam kövér (azaz nem változtam el), és nem koplalok, csak ilyen a genetikám. (kövér genetika viszont nincs, max hajlam rá, hogy könnyebben hízik, de akkor is észre kell vennie mikor már 80 kiló, nem kell okvetlen felhízni 100-ra). Én akármennyi eszek sem leszek 55 sem.


24/N

2010. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!