Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire ronda? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Kiakasztó,hogy a legrondább pattanásos,elhízott fiúk is azt mondják rám,hogy selejtes vagyok,pedig hozzájuk se szólok csak ba.tatnak maguktól:( KImegyek sétálni az utcára és mindki röhög rajtam:( MIvel tehetném szebbé magam? Az alakom se jó:( azzal mit csináljak? Hogy öltözködjek?
2010. júl. 13. 18:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyetlen dolgot tudok mondani neked. Mégpedig azt, hogy ne foglalkozz mások véleményével én sose tettem így érzem jól magam!! barátaim vannak az tudod h nem azon múlik ki hogyan néz ki kicsit nézz magadba mik a hibáid próbáld meg kijavitani őket és ha lesznek barátaid rájössz hogy nem aza legfontosabb az életben ki hogyan, milyennek, milyen ruhát lát rajtad hanem az hogy elfogadd magad olyannak amilyennek megszülettél nem vagyunk egyformák senki nem tehet arról ha görbe az orra vagy ha eláll a füle hibái mindenkinek vannak, én úgy gondolom inkább legyen valaki olyan "ronda" mint amilyennek te látod magad, de kedves aranyos segitőkész nagy baráti társasággal rendelkező, mint csilli-villi tökéletes aki belül egy nullával egyenlő! Gondolkodj el ezen! remélem tudtam segíteni:) puszi
2010. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
menjk el egy kozmetikushoz fodrászhoz vegyél vmi jóó cuccot menj edző terembe és formáld át a tested:P:P
2010. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egy kicsit eltúlzod a dolgot. Nem hinném, hogy mindenki rajtad nevet. Honnan tudod, hogy pont téged beszélnek ki. Én is éreztem magam így, de rájöttem, hogy csak túlreagálom, nem érdemes velük foglalkozni.

1. Ahogy előttem is írták próbáld túl tenni magad rajtuk, ha elmész sétálni ne a rosszat lásd, hogy az emberek csak ellened vannak, nézd a tájat,szívd be a friss levegőt. Nekem mindig segít, feltöltődök tőle. Válassz olyan útvonalat, ahol nincs nagy forgalom. Nézd a fákat, madarakat, pillangókat.Ne vedd magadra amit idegenek mondanak. azokkal az emberekkel törődj akik szeretnek téged. Halgasd meg anyukád, családod, barátaid tanácsát :)

2. kezd azzal, hogy minden nap mozogsz először csak keveset. Reggeli torna elég 5-10 perc kezdésnek. Nyújtózz, fekvőtámasz, gugolás, felülés. Minden este menj el futni vagy biciklizni, ha nem vagy hozzászokva azt is kezd 5-10 perccel, majd fokozatosan növeld az időt. Heti 2 alkalommal iktass be különedzéseket: úszás, biciklizés, tánc, tenisz, lovaglás stb. Kérj meg egy haverod/barátnőd, hogy kísérjen el, egydül nem olyan szórakoztató elmenni.Szánj rá időt, és szervezz "átalakuló" napot. Menj el vásárolni, kozmetikushoz, fodrászhoz. Vegyél új ruhákat, kiegészítőket. Ha barátnőddel mész ő is biztos ad neked majd tanácsot,hogy mi az ami illik hozzád, mi az ami kevésbé. Ne mond, hogy nincsenek barátaid. Figyelj a környezedre és meglátod biztos akad egy olyan lány/fiú aki segítene neked és élvezi a társaságod, cseppet sem néz le és odafigyel rád, meg arra amit mondassz neki.

Remélem tudtam segítni sok sikrt a továbbiakban

2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!