Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire ronda? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Kiakasztó,hogy a legrondább pattanásos,elhízott fiúk is azt mondják rám,hogy selejtes vagyok,pedig hozzájuk se szólok csak ba.tatnak maguktól:( KImegyek sétálni az utcára és mindki röhög rajtam:( MIvel tehetném szebbé magam? Az alakom se jó:( azzal mit csináljak? Hogy öltözködjek?
2010. júl. 13. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
először is küldj egy képet magadról
2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem szeretnék van pár ismerősöm ,aki gyakizik és akkor azok veszekednének velem,hpgy ahgyjam már abba a hisztit és foglalkkozzak inkább magammal,de ha nem tudom,hogy mit:(
2010. júl. 13. 18:46
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

igen, így elég nehéz bármit is mondani, hogy nem tudjuk mi is a problémád..

Hogy szebb legyen az alakod meg tornázz. Nem nagy dolog pár gyakorlatot rendszeresen elvégezni otthon. És figyelj oda mit eszel, nem azt mondom, h diétázz v hasonló, csak pl ne addig egyél amíg tele nem leszel, hanem amikor úgy pont jó, nem vagy éhes és nem is borulsz hasra, ha felállsz az asztaltól.

Hajrá!

2010. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor küld el privibe
2010. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó az alakod és tudod is magadról,akkor kezdjél el mozogni.Formáld a tested.Csináltass valami új frizurát magadnak.Kicsit sminkeld ki magad(spirál,szemceruza),újíts be egy két új ruhát és biztos sokkal jobban fogod érezni magad és ettől mások is szebbnek látnak majd.De nem hiszem,hogy mindenki kinevetne.Nyilván sokan szeretnek.

Hány éves vagy?

2010. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, és érezd jól magad a bőrödben. Tudom, ezt könnyű mondani, nehéz megcsinálni, de megéri. Nekem is vannak pattanásaim, és nem vagyok egy csinibaba se, mégis utánam néznek az utcán, mert a kisugárzás az, ami igazán számít. Különben, ha gondolod, adhatok tanácsot öltözködéssel kapcsolatban, ha küldesz egy képet. E- mailben, ha itt nem szeretnél.
2010. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia! Ha küldesz egy képet privátban akkor megpróbálok segíteni.

15/L

2010. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem tudok semmit,az se,hogy mi állna jól nekem és,hogy mi nem:/
2010. júl. 13. 18:53
 9/23 A kérdező kommentje:
15:)
2010. júl. 13. 18:54
 10/23 A kérdező kommentje:
és sajnos azt se mondhatom el,hogy szeretnek,mert barátaim sincsenek:(
2010. júl. 13. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!