Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak magammal, hogy...

Mit csináljak magammal, hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lerágott csont a téma meg minden, de már nem tudok mi legyen. Légy szíves valaki adjon valami ötletet, hogy mit csináljak magammal. Annyira feszült, ideges és szorongó vagyok, hogy már nem bírom. Alapjáraton elég feszült vagyok, de most még össze is jött egy csomó minden. Szerdán forgalmi vizsgám volt, jövőhéten három zh-m lesz és referálnom is kell. Két hét múlva pedig nyelvvizsga. Nem baj, mert én akartam egyetemre járni és tanulni. Nem a sok tanulással van a bajom, hanem azzal, hogy a gyomrom annyira görcsöl az idegtől és annyira marja a sav az egész nyelőcsövemet és annyira szúr a szívem, hogy már nem bírom tovább. Voltam egy pszichológus ismerősömnél többször. Addig, amíg ott voltam nála, addig jó volt. Én voltam a téma, amit külön élveztem meg minden, de amint eljöttem, lassan visszatértek a tünetek. Egy éve elkezdtem jógázni és meditálni, amit azóta is csinálok minden nap, de ilyenkor stresszhelyzetben az sem segít. Napi három szem valeriánát szedek már vagy három hónapja, de olyan mintha nem is szedném, de nem akarok erősebbet, mert azért az sem normális, hogy minden sz@rért beveszek egy marék xanaxot vagy mit tudom én, mit. Eddig csak rossz volt, hogy aggódtam, meg izgultam meg ilyenek, de most már fizikai fájdalmaim is vannak tőle. Fáj a gyomrom, a szívem és rémesen savas vagyok. Mit kell ilyenkor csinálni? Még csak 22 éves vagyok. Nem akarom teljesen tönkretenni magam a hülyeségeim miatt.
2011. okt. 1. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobban kellene kímélni magadat. Egyetem mellett egyszerűen hülyeség egyszerre még nyelvvizsgát meg vezetést is letenni, ezeket a nyári szünetre kell időzíteni. Főleg, ha tudod, hogy ennyire stresszes vagy. Persze ez már nem segít, csak a későbbiekre mondom. Most meg menj el háziorvoshoz, az majd megmondja, mi a teendő a gyomroddal, vagy legalább vegyél Rennie-t.
2011. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!