Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire ronda? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Kiakasztó,hogy a legrondább pattanásos,elhízott fiúk is azt mondják rám,hogy selejtes vagyok,pedig hozzájuk se szólok csak ba.tatnak maguktól:( KImegyek sétálni az utcára és mindki röhög rajtam:( MIvel tehetném szebbé magam? Az alakom se jó:( azzal mit csináljak? Hogy öltözködjek?
2010. júl. 13. 18:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg az e-mail címed ;)
2010. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem vagy annyira csúnya, mint ahgy azt gondolod..Kamaszként én is azt hittem, hogy "mindenki engem néz", hogy milyen ronda vagyok, pedig messze nem igaz.Kezdj el sportolni, kérdezd meg anyukádat, vagy barátnődet, hogy szerintük milyen fajta ruhák meg haj állna neked jól stb.Ne foglalkozz a hülye beszólásokkal, gyakran még a legszebb lányoknak is beszólnak, sok az irigy ember.
2010. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok,ha gondolod írj privát üzenetet és akkor talán tudok segíteni,mert értek azért a divathoz,stb...19/l
2010. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor az anyukádat kérdezd meg.
2010. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna:D

Én is mindig azon filózok,hogy rólam beszélnek e vagy rajtam nevetnek e :)

Mi baj van az alakoddal? Kezdj el tornázni.Formáld magad.

A kicsit ducibb nők is tudnak nagyon csinosan öltözködni ,szépen. Ne testhez simuló ruhát vegyél hanem ami lengébb pl tunika félék is nagyon jók nagyobb méretekben.

egyébként csak most látod magad így, később majd megoldódik ez a problémád de addig is tegyél ellene.

Menj el kozmetikushoz, vágass új frizurát ha úgy akarod akkor festesd be a hajad vagy melíroztasd. Biztos,hogy neked is nagyon jól fog állni. :)És a leglényegesebb, ne foglalkozz mások véleményével!

2010. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
18:57.es akkor add meg a címed:)
2010. júl. 13. 19:02
 17/23 anonim ***** válasza:
Szia! küldj nekem privátot..és hátha tudok segiteni..mert megtudnám mondani mit csinálj magaddal:)
2010. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én is szívesen segítenék. És írj pár szót magadról, hogy milyen stílus tetszik, akkor biztosan jutunk valamire.:) csak dobj egy privátot.:)
2010. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ez, hogy általános iskolában mindenki csak beszólt de jött a középiskola és hajat változtattam, sminkelni kezdtem magam és más ruhákat hordtam...egyébként azelőtt nemnagyon érdekelt a divat de középsuliban már jobban elkezdtem ezzel foglalkozni...

Itt találsz az arctípusodnak megfelelő hajat: [link]

Nem tudom, hogy eddig sminkeltél-e már de szerintem kezdésnek ez jó lenne: http://www.youtube.com/user/michellephan?blend=1&ob=4#p/u/31.. dez ezen az oldalon rengeteg sminket találsz :)

A ruha pl ezen az oldalon az alsó kép (a lila kollekció): [link]

Innen a karkötő meg a cipő: [link]

persze ruhák terén ez csak az én ízlésem de találd meg teis azt ami tetszene :)

2010. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. júl. 14. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!