Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy reagált a környezetetek...

Hogy reagált a környezetetek mikor a hosszú hajatokat fiúsra vágattátok?

Figyelt kérdés
Az én hajam a hátam aljáig ér, és nagyon rövidre szeretném vágatni. Viszont kicsit félek a reakcióktól, meg attól is hogy mivel nagy lesz a változás, talán nem áll majd jól. Ti nehezen szoktátok meg az új hajatokat?

2017. júl. 9. 17:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
Én úgy voltam vele, hogy majd visszanő. Így is lett. Nem szerettem a rövid hajat, nem igazán tudtam viselni. A környezetem nem szólta meg, nem is nagyon reagáltak semmit, csak anyám h*ly*zett le.
2017. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ne "fiúsan" rövidre vágasd, hanem kezdetnek szabadulj meg néhány centitől, vagy jó néhány centitől. Esetleg vágasd le először csak a lapockádig, majd fokozatosan feljebb.
2017. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
38%

Elég ha ilyen fazonra vágatod:


[link]


Ez még nőies, és egyúttal vagány is, bármelyik lánynak tetszhet.A teljesen rövid,fiús haj nem valami vonzó,egy szép arcot is elronthat, nem kell az neked.Ha rövidebbet akarnék minimum ilyen hosszúságárú szavaznék, hogy még nőies legyen,persze fazonra választhatsz mást,de rövidebbet szerintem ne.

20/L/L

2017. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Ugy, hogy OMG te normalis vagy?! Egy no 100x szebb hosszu hajjal, szoval ha szeretnel kevesbe vonzo no lenni csak hajra.
2017. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem én, hanem a legjobb barátnőm vágatta most fiúsra a haját. Mindenki nagyon pozitívan reagált, sőt, hosszú hajjal teljesen átlagos volt, viszont röviddel sokkal jobb a kisugárzása és különlegesebb.
2017. júl. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
géppel vagy ollóval szeretnéd levágatni? milyen színű a hajad? hany éves vagy és miért szeretnél ekkora változást? én mindenképp támogatlak! ez csak haj...majd visszanő ha nem tetszik de lehet hogy ez lesz életed egyik legjobb döntése! szóval hajrá irány a fodrász!
2017. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt mindenféle reakció. Volt, aki kérdezte, miért hagytam a fodrásznak ezt a kopasztást, de anyám azt mondta pl, hogy épp ideje volt rövidre nyíratkozni.
2017. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Mi lett a hajaddal?
2017. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem bal oldalt le van nyirva, jobb oldalt meg áll alá ér (azon az oldalon is le van nyirva alul hogy ne legyen pufi) és mindenki nagyon oda volt érte meg vissza, állandóan simogatták a tüsi részt, a személyiségemhez is sokkal jobban passzol, a hosszú haj tényleg nagyon átlagos, de van akihez az illik.
2017. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Anyukám nyíratott meg, Apával egyetértésben. Az idősebbeknek tetszett a fiús hajam, a fiatalok szerint túl fiús volt.
2017. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!