Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek, ha valaki tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoskert kérdése:

Szerintetek, ha valaki tartós - hosszú kapcsolatban él, L-L, akkor nagyon gáz, ha vágyik néha flörtölésre mellette?

Figyelt kérdés

Valaki élt már át ilyen szituációt? Ennek mi volt az oka?

Évekről beszélek, és nem egy fél éves kapcsolatról. ☺️



2017. máj. 28. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Kihült az a hosszú kapcsolat.
2017. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek az elsővel.
2017. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy SZERINTEM hetero kapcsolatban is jól esik mindkét félnek, ha kap egy egy elismerő pillantást, és esetleg viszonozza is azt akár kis pajzán utalást is téve, anélkül, hogy megfordul a fejében bárkinek is a magcsalás, úgy bármilyen másban is
2017. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én mindig is megnéztem, ha láttam egy jó csajt, néha a Párom is. Szerintem ezzel nincs baj. Ha nem lép tovább. Viszont néha jól esne kapni más csajoktól is egy visszajelzëst, hogy hmm, igen, jó fej vagy, bejössz nekem. Mondjuk a környéken egy leszbikus csaj sem él. 😁

Ez a veszély nem fenyeget. Mert a Párom is mindig megerősít, hogy kellek neki. Ez jól esik. Nem tudom, miért érzem néha, hogy jó lenne más csajtól is figyelmet kapni. Talán az önbizalom csökkenés miatt... Vélemény?

2017. máj. 28. 11:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalomhiány miatt.

Nemhogy örülnél, hogy van egy párod, aki szeret és elfogad:)


Mármint persze, mindenkinek megfordulnak ilyesmik a fejében, de nekem sokszor tényleg bőven elég, ha 1 ember így gondolkodik rólam.


Na persze attól még, ha valaki más is bókol, az jól esik:) de nekem nem számít annyit egy ilyen vélemény, mintha a párom mondja.

2017. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én voltam így egy 6.5 éves kapcsolatban az hetero kapcsolat volt (jelenleg 3 hónapja vagyok leszbikus kapcsolatban és az előző exem is egy lány), akkor a srác is így érzett és neki nem volt elég a flörtölgetés mással, én ott mindig megálltam. Igazából SAJNOS ha azt nézi az ember, hogy teszem azt valakivel leélné az életét és 20-40-70 évet együtt valakivel akkor ennyi idő alatt a flörtök természetes, hogy jól esnek. Az embernek jól esik, ha kívánatos és oké, hogy ezt párja a tudtára adja, de ne legyen ebből több. És amúgy valóban önbizalomhiány az oka, mert ez igaz volt anno rám is, meg arra a srácra is. Jó ha az embernek van egy egészséges önbizalma és amikor ilyen megerősítés kell és keresed meg esetleg el tud csábulni az ember, akkor az az önbizalomhiány miatt van. Azt meg nem mondanám, hogy kihűlt... anno a 6 év alatt mikor nekem volt olyan akkor igazából odafigyeléssel és akarattal de helyrehoztam a dolgot. De persze az is lehet a probléma, de ez inkább már akkor van ha tartós flörtölgetés egy adott személlyel megy, akkor van ok aggódni. Ha pedig kicsit kihűlt a kapcsolat, akkor tessék közös programokat szervezni, kirándulni, sétálni, felfedezni a környéket, ha mást nem. :) A legfontosabb a kapcsolatban a sok közös ÉLMÉNY. :)
2017. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök, hogy van egy Párom, aki el tud viselni ennyi éve 😀 Nem vagyok könnyű eset. Ráadásul szerelemmel, és odaadással teszi. De 2 éve lassan, hogy nincs lehetőség kettesben lenni, vagy programokat csinálni, randizni- mert vállaltunk egy babát. És ez sokmindent megváltoztatott. A távolság miatt arra sincs lehetőség, hogy a nagyija vigyázzon néha a kicsire. Meg kell várnunk, amíg oviba megy 😁 hogy kicsit több időt tölthessünk együtt. És egymásra is több figyelmet fordítsunk. Én nem tudom, mások ezt ilyen helyzetben hogyan oldják meg. Mert ugye a gyereket viszed magaddal jobbra-balra, munka, házi munka, kert... Estére hulla fáradt mindenki, és pl nem lehet csak úgy egymásnak esni, hogy nah gyere Baby... 😂
2017. máj. 28. 21:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta tart nálad ez az érzés, hogy flörtölni szeretnél másokkal is?
2017. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

32 és 30. Világéletemben. 😁 ha nem volt éppen senkim, akkor is mindig nyomult rám valaki. Igaz, mint utólag megtudtam, csak szexet akart, meg sem akart ismerni a legtöbb csaj. Ezért felhagytam a bulikba járkálást. Valószínűleg nincs jó hatással a csajokra a pia... Kihozza belőlük az éhes oroszlánt. 😁 Önbizalmam meg volt bőven. Túl sok is néha. Hál Istennek azért voltak nominális kapcsolataim is, elég hosszúak. Egy, kettő.

Most a Párommal már 6 éve vagyunk együtt. Egész pontosan 6.5 éve.

Azóta nem volt ismerkedés meg flört. Néha úgy érzem, ha most szingli lennék, már azt sem tudnám, hogyan kell egy csajt felszedni. 😁 Olyan régen volt... Szörnyű érzés. Ilyenkor elfog egy érzés, hogy jesszum pepi, mekkora luzer lettem. 😀

2017. máj. 28. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha valakiben igazán szerelmes vagyok nem vágyom másra mellette.Nekem elég ha ő kívánatosnak tart.És ha még igazán szeretnéd a párodat nem csinálnál olyat,amivel megbánthatod, mert feltételezem neked sem esne jól ha ő flörtölgetne melletted. És a babát okolni azért mert te nem bírsz magaddal...Ezeket a dolgokat, hogy kevesebbet lesztek együtt stb.előbb kellett volna megbeszélni,aztán vállalni a gyereket.Amúgy sem indok a gyerek, valószínűleg akkor sem voltatok 24 órában együtt mikor még nem született meg,csak dolgoztatok vagy ilyesmi. Gyerekkel is el lehet közös programot csinálni,éjszaka vagy valamikor csak elalszik,de egy ölelést,egy puszit a jelenlétében is lehet adni. Ez csak akarat kérdése, aki dolgozni akar a kapcsolatért az gyerek,munka mellett, 6 év után is tud tenni,aki meg nem akar az úgysem fog,könnyebb másfelé nézelődni.
2017. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!