Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek, ha valaki tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoskert kérdése:

Szerintetek, ha valaki tartós - hosszú kapcsolatban él, L-L, akkor nagyon gáz, ha vágyik néha flörtölésre mellette?

Figyelt kérdés

Valaki élt már át ilyen szituációt? Ennek mi volt az oka?

Évekről beszélek, és nem egy fél éves kapcsolatról. ☺️



2017. máj. 28. 10:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem bírok magammal. A valóságban már 7 éve nem flörtöltem senkivel. Maximum megneztem egy egy jó csajt. A kérdésem jellege inkább elméleti. A kapcsolatunkon is dolgozunk mindig. Nem okolom semmivel sem a babát, Ő a Mindenünk, a legjobb dolog, mi történt az életünkben. ☺️ De tény, hogy sokmindent megváltoztat egy baba jövetele. Ahogy mi at éljük, legalábbis. Mert azelőtt, hogy ketten voltunk, oda mentünk, azt csináltunk, amit akartunk. Pici gyerkőccel még moziba sem mehetünk el, ahhoz még kicsi... Nyilván megyünk programokra. ☺️ Kisgyerekes programokra.

Nekem az a szándékom, hogy a családommal éljem le az életem. Semmiképpen nem a vadász ösztön az elsődleges. Csak néha elgondolkodom, ha most szingli lennék, már flörtölni sem tudnék, szerintem. Olyan régen volt. Vagy ez olyan, mint a gyerek megtanul biciklizni, és egész életében tud? 😁

2017. máj. 29. 11:56
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Hűséget fogadtál, nem vakságot és némaságot.


Egy kis flört még nem ártott senkinek.

2017. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha kicsit eltérek a tárgytól, de elmesélnéd, hogy hogy jött össze a baba? Ki "segített" nektek? És a környezetetek hogyan fogadta? Nekem is tervben van majd később egy gyerek és ezért érdekelne. :)
2017. máj. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kérlek ezt priviben beszéljük meg. Elég körülményes a dolog. Változott a törvény január elején.
2017. máj. 30. 08:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Illetve az anyától csak nem veszik el a saját biológiai gyermekét..... Csak egy alkalmas biologiai apa kell hozzá, meg az elhatározás a szexre egy másik neművel....
2017. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell ahhoz szex.
2017. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!