Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hajam van?...

Szerintetek milyen hajam van? Ápolt, szép. Vagy? A többi lent.

Figyelt kérdés
[link]

#haj #hosszú haj...
2016. jan. 17. 17:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mi?100000?
2016. jan. 19. 20:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólókkal.

A második képen lényegesen ápoltabbnak tűnik, de végéből nem árt vágatni + tényleg érdemes formára vágni.

Abban szerintem nincs igazad, hogy úgy vágják, hogy törjön a vége.

Én azt javaslom, egyszer adj ki kicsit több pénzt egy igényes, jó fodrászra, ha megfelelő formát vág neked, és tetszik is, akkor jó ideig nem kell fodrászhoz menned. (legalábbis nekem ez volt)

2016. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jó alap, rossz fodrász

- a stílusoddal pedig szintén nem ártana finomítani, szerintem egy szép lány lehetsz, aki szürke kisegeret csinál magából

2016. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szépnek szép .De nekem a hajszín nem jön be. Miért nem fested be ? És ahogy lekötöd nagyon taszító már mint nem a hajad ne értsd félre csak hogy ott össze kötve a tarkodnál...Kösd feljebb vagy vágasd le V alakba 😊
2016. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Gyönyörű a hajad! Viszont ló farokban tényleg nem előnyös. Viszont ki engedve nagyon szép!!:)
2016. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!