Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hajam van?...

Szerintetek milyen hajam van? Ápolt, szép. Vagy? A többi lent.

Figyelt kérdés
[link]

#haj #hosszú haj...
2016. jan. 17. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ápolt, meg szép, de rettentő előnytelen ez a forma, stílus. Ez a már a túl hosszú kategória, ami olyan semmilyen. Szerintem vágass belőle valamilyen fazont, mert ez így csúnya.
2016. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Maga a haj nagyon szep, egeszsegesnek tunik, apolt.

Viszont igy tok igenytelen hatasa van.

Vagass valami fazon, rengeteg fele frizurat is lehet csinalni belole.

Irigyellek:)

2016. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A végéből egy jó 15-20 centit simán vágathatnál, látszik, hogy megviselt, nem egészséges. A színe szép és jó dús, meg minden, szóval alapból jó hajad lenne. Látszik, hogy gondozott meg foglalkozol vele, de a vége akkor is csúnya.

Összességében nekem nem tetszik. Tipikusan úgy nézel ki, mint azok a lányok, akik a hajuk mögé bújnak és túlmisztifikálják azt. Hidd el, nem csak a hajad lehet szép. Egy valamivel rövidebb, előnyös fazonú hajjal is csinos lehetsz és ugyanúgy szép hajad lenne. Ez meg csak úgy van, lóg és kész, nem előnyös senkinek igazából.

Gondolom utcára azért nem így jársz, de a polárpulcsi meg a csúnya-hajgumis lófarok nem túl nyerő, és a tartásodból meg mindenből süt az önbizalomhiány. Persze lehet tévedek, egy képből senki nem ismerhet meg, de ránézésre ez jutott eszembe.

Ha viszont nem tévedtem, akkor egy kis változás jót tenne. Például egy másmilyen frizura. :)

2016. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egészséges (leszámítva a pár centit a végén), a színe is szép, de a formája, hossza olyan mint egy elhanyagolt hajnak. Ez az a típusú haj ami senkinek nem előnyös. Mintha gyerekkorod óta semmit nem kezdtél volna vele. Jobban nézne ki ha vágatnál valami előnyös frizurát.
2016. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
[link] És így milyen?
2016. jan. 17. 21:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Csúnya? -.- Pff.. Szeretnék én ilyen csúnya hajat.

Kérdező nagyon szép hajad van.

2016. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nézdeg az 1 képet is...
2016. jan. 19. 19:50
 8/15 Polipeter válasza:

Nagyon szép a hajad és ami még jobb, hogy dús is.

De egyetértek az előttem szólókhoz, azaz hogy valami stílust kellene adni neki (levágni belőle és fazont adni neki)

2016. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha fazont vágatnék,járhatnék havonta fodrászhoz.Mert úgy vágják,hogy tőrjőn a vége.Akkor amikor kijössz,ó tök jó meg minden,de pár nap és vége... Így ha levágatok kicsit a végéből egyenesre kb 10cm,bírja vagy 3-5 hónapig,mire elkezd törni...
2016. jan. 19. 20:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100.000.- :)
2016. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!