Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen ilyen "természetes...

Hogy legyen ilyen "természetes" szép a hajam?

Figyelt kérdés

Nekem valami ilyesmi a szerkezete a hajamnak, sőt még ennél is rosszabb, fufruval, szőkében. [link]


Ami nekem tetszik és ilyesmit szeretnék, csak nem tudom hogy kéne ezt elérnem : [link]

Az én hajamnak az a baja hogy mosás után kb egy napra rá olyan lesz mint aki egy hete nem mosott hajat. Szóval össze vissza ál sötétebb lesz

Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném :)



2015. nov. 25. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a samponod,nekem schauma vált be. Használj különböző pakolásokat amiket mosás előtt 10-15 percig hagyj rajta. Vágj a végéből,hogy frissüljön. Ezek nem csodaszerek, de próbaszerencse:D
2015. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy fodrászhoz és őt kérdezd meg. Mutass neki képet milyet szeretnél. Én amikor legutóbb voltam fodrásznál, valamit rákent a hajamra, vagy nem tudom lehet a sampon volt, de olyan jó puha és szép volt tőle egy hétig, mint soha máskor. Legközelebb ha vissza megyek tuti meg is kérdezem mi volt az. Biztos lehet valamit kezdeni a te hajaddal is, de egy profi jobban ért hozzá, mint ha te próbálod meg kitalálni a sok reklámból. :)
2015. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sampont csereld le, a balzsamot csak a hajad vegere tegyel,ha felulre is teszel masnap mar csiros lesz, a tovebol vagass le, és hajvasaloval vasald ki reggel,2 naponta eleg vasalni,mert ha minden nap vasalod osszetorik a hajad.
2015. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 25. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a hajad, akkor száraz és roncsolódott valószínűleg, először is vágatni kéne belőle.

Samponból csak szilikonmenteset használj és csak a hajtövekre kerüljön, hajhosszra csak balzsamot tegyél vagy hajpakolást. Balea sampont és Kallos Latte pakolást ajánlom.

Semmiképp ne vasald a hajad, mert attól is pont szénakazallá válik és tönkremegy teljesen.

Ha nagyon száraz a hajad vegyél argán olajat, minden nap használd, kb 2 csepp elég belőle. A fodrászok is azt szoktak tenni a hajra, attól lesz puha és egészséges.

2015. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!