Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú hajból oldalfrufru...

Vékonyszálú hajból oldalfrufru? Mit tegyek hogy szép legyen és olyan mintha vastagszálú hajam lenne? Hogy ne legyenek rések benne?

Figyelt kérdés

elég vékonyszálú a hajam. az elülső tincsek most kb oldalfrufru méretűek, és most így, még kicsit hosszabb mint oldalfrufru tincsekkel próbálgatom, mert le szeretném ténylegesen oldalfrufrura vágatni. a gond az, hogy látom hogy amikor úgy beállítom, látszik néhány helyen a homlokom, rések vannak a frufruban, és az egész nem olyan mint amilyeneket látok máshol. mi a titka? lehet vékonyszálú hajból is szép oldalfrufru?


kb ilyen csak ugye sötétbarnában, ahol nagyon látszanak a rések:

[link]


és ilyesmit szeretnék:

[link]


[link]



2015. dec. 16. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony szálú a hajam. Nekem nem oldalfrufrum van egyébként hanem rendes, egyenes. Nekem egészen fentről van vágva a frufrum hogy sok legyen és ne legyen közte rés. Amikor már kezd zsírosodni akkor kizárólag csak a frufrut meg szoktam mosni és beszárítom és akkor nagyon jó!
2015. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Meg van az Elseve-től ilyen sampon is, hogy hajszálvastagító, utánanézhetsz esetleg.

2015. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!