Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ronda, pattanásos...

Nagyon ronda, pattanásos arcbőröm van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Használok alapozót (alverde) hogy valamennyire elfedjem, de így is látszik, csak nem virítanak annyira. Manna ében fekete szappant használok fél éve, de nem segít a helyzetemen. Szoktam csalán teát inni, de semmi. Hetente 1x radírozom a bőrömet, és csinálok mézes-élesztős arcpakolást. És igen, néha nyomkodom a pattanásokat, amikor már nagyon idegesítenek... Nem próbáltam ki minden módszert, de mit csináljak a pattanások ellen!? Voltam sztk-s bőrgyógyásznál, írt fel egy krémet (skinoren), de amúgy meg rám se nézett. Nem táplálkozom túl zsírosan, bár elég sok édességet eszem. De volt 1 hónap mikor nem ettem csokit, ugyan ilyen ronda volt az arcom. Ja, ráadásul lassan 21 éves leszek....a most serdülő tiniknek szebb arcbőrük van, mint nekem!
2015. dec. 28. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is tele volt az álla nagy és el nem múló pattanásokkal (28 éves), neki a paleo diéta segített.. Tavasszal kezdte el és nyár végére teljesen elmúltak. Lehet neked is segítene a hosszú távú étrend változtatás, kell idő mire kitisztul a szervezeted.
2015. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bőr tisztulása több hónapig tart, szóval okozhatja a sok édesség, tejtermékek, cigi, alkohol, akármi hasonló, ezeket el kell hagyni teljesen, egészséges életmód. De lehet gyulladás a szervezetedben, hormongondok, ki kell vizsgálni. Ehhez nem elég az sztk-s bőrgyógyász... az semmit nem csinál tényleg. Magándokihoz menj.
2015. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!