Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem alapozom az arcom mégis...

Nem alapozom az arcom mégis pattanásos, és csúnya az arcbőröm, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Planet Spa Kínai ginzeng arcmaszkot szoktam használni csak.

2014. jún. 21. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Egészségtelen kajákat eszel, nem iszol elég vizet, cukros üdítőket, energiaitalokat iszol, hormonzavarod van. Ezek közül bármelyik lehet.
2014. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezek közül max a hormonzavar lehet!
2014. jún. 21. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyulladás, rossz fog, betegség?

Nem megfelelő arctisztítás?

2014. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rossz fogam van, meg nemsokára meg is kell jönnie (mensi)
2014. jún. 21. 15:31
 5/10 A kérdező kommentje:
reggel este alapos arctisztitás, hetente 1x arcmaszk, napközben meg törlőkendővel törölgetem az arcom, meg vizzel öblítem .. ja, igen meg 1 hónapban kb. 2x GreenTea.-s, mézes gőzölés! .. meg a GreenTea.-t inni is szoktam!!
2014. jún. 21. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Miket használsz napi szinten az arcodra? Az alapos tisztítás mit takar?
2014. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
arclemosoval mosom az arcom
2014. jún. 21. 18:38
 8/10 A kérdező kommentje:
napiszinten: arclemosó, víz, törlőkendő.
2014. jún. 21. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de ha kamasz akkor ez természetes.Nekem is pattanásos.Nagyon sokáig csak szappannal mostam az is segít, de közben mindenfélét kipróbáltam.Élesztőt kentem rá (az élesztőre egy kis vizet teszel és felkened, mint egy krémet).Majd különféle pattanás elleni krémeket, szappanokat használtam.A garniernek volt egy arctisztítója ami nagyon sokat segített (sajnos a nevét már nem tudom)..én nagyjából ezeket csinálom nem annyira pattanásos, már de még mindig van...azért remélem segítettem:)
2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és mogyorófélét lehetőleg kerüld, mert az is kihozza
2014. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!