Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom aki...

Van egy lány barátom aki csodaszép mégis mindig aztmondja magárol hogy csúnya, miért csinálják ezt egyes lányok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Adja a nagyot...
2012. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
hogy dicsérd. és ebből merít önbizalmat
2012. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is előfordulhat, hogy a lánynak tényleg nem tetszik amit a tükörben lát. Különböző az ízlésünk ami valakinek szép az másnak nem biztosan.
2012. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő köszönöm a választ gondolom ezlehet a baj első kettő mellé trafáltatok egy kissé ._.
2012. júl. 25. 01:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját magán sokkal könnyebben észreveszi a hibákat az ember, mindig találhat olyan dolgokat, ami nem tetszik neki. Lehet hogy pl. egy enyhén pattanásos bőr másoknak fel sem tűnik, az illető meg teljesen maga alatt van amiatt, hogy nem tökéletes a bőre... Vannak ilyen dolgok.
2012. júl. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dorka970614 ***** válasza:

Nekem is van egy fiú barátom, akivel állandóan ezt csinálom. Én..., ha magamból indulok ki, akkor azért csinálom, mert zavarba jövök és így akarom leplezni.:$ De egyébként igen, magunkon sokkal könnyebben észrevesszük az apróbb hibákat, mint mások. Úgyhogy nem hiszem, hogy ismeretlen emberekre rögtön azt kellene mondani, hogy "adja a nagyot" meg "ebből akar önbizalmat meríteni"..

15/L

2012. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Mindenki, rengeteg ismerősöm, barátaim és rokonok mondják hogy nagyon szép, csinos és gyönyörű vagyok, viszont szerintem nem. Igazuk van az előzőeknek, én magamon rengeteg kisebb hibát veszek észre, ami biztos hogy másoknak nem tűnik fel. Emiatt az önbizalmam is 0 sajnos.


17/L

2012. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocsánat rosszul fogalmaztam nem fejtettem ki igazán mit is jelent ez: "ebből akar önbizalmat meríteni"..

igen persze nem mindenki de akadnak lányok közül elég sokan akiknek nincs önbizalmuk és nem fogadják el magukat...és ezért esik nekik jol ha dicsérik őket

2012. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ismerek hasonló lányokat, de igazából tényleg csak annyit akar hogy minél többet dicsérd.
2016. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsuzsabuzsa válasza:
Szia,nem akarok rosszat mondani,de olykor sokszor azért is mondhatja,mert hogy is mondjam,picit beképzlet,de ezt haggyuk,nekem is van iylen,mondják miylen szép vagyok,én nem érzem magam annak,sokszor azért,mert néha-néha gubancos a hajam,mert pl akkor volt edzésem,akkor így..értitek,de a bátyám segít,mert ő mindig azt mondja,hogy kócosan sokkal szebb xDDDDDDD
2016. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!