Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítsééég! Létszi. Sürgős....

Segítsééég! Létszi. Sürgős. Mit tegyek a hajvasalómmal?

Figyelt kérdés
A kistesóm ráégette a babája haját a havasalómra,és lejött,de olyan érdes lett...Meglehet menteni,vagy kidobhatom?Lesz valami baja a hajamnak ha így használom a vasalót?Amúgy egy Remington hajvasalóról van szó,de nem tudom melyik modell,mert elég régi...
2010. márc. 1. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vasald ki vele a hajad. Bajod nemlesz tőle. Ha ugyanugy vasal mint régen akk nincsen semmi baja!
2010. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vasalj vele nedves vaszon ruhadarabot attol lejon a raegett muanyag
2010. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Körömlakklemosós vattával átmész rajta, akkor szerintem lejön, mert az egy csomóféle műanyagot old. Ha nem, akkor vegyél egy kis észterhigítót a boltban, az a legerősebb ilyen oldószer, ha az nem oldja le, akkor semmi.

Vagy még azt is megpróbálhatod (miután az előző kíméletesebb módszereket kipróbáltad), hogy felmelegíted és attól újra megolvad rajta a műanyag, és úgy forrón, bekapcsolva átmész egy pamutrongyon vele, mintha a hajadat vasalnád, így remélhetőleg az olvadt műanyagot letörli a rongy.

Egyiket se próbáltam, de én ezt tenném...

Meg még talán a vasalótisztító folyadék az segíthet, mert a vasaló talpára ragadt szörnyűségeket azokat leszedi, akkor sztem ezt is...

2010. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!