Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉÉÉG, nagyon lebarnultaam?

SEGÍTSÉÉÉG, nagyon lebarnultaam?

Figyelt kérdés
Az a gondom h nagyon lebarnultam főleg az arcom és a kezem:Sés előjöttek tőle a pszihés problémáim h hátha c*gánynak néznek..és ez már teljesen kikészít fehéríthetném vmivel a bőröm?:(nem pont púderral gondoltam..jah és nem azért barnultam mert szoliztam v kifeküdtem a napra..
2011. máj. 28. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor miért barnultál? egyébként úgy tudom h a citrom és a citromtartalmú krémek világosítják a bört
2011. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert biciklizem(versenyszerűen)és sérülés után most újra kezdtem a gyakorlást..és hiába nem tűző napba de a levegő is barnít ált.naponta 40km..azért barnultam főleg az arcom a kezem és ahol az izomtrikó altt kilátszott a hátam.
2011. máj. 28. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
én is félek hogy cigánynak néznek nyáron, mert alapból kreolos vagyok, és hajam szemem barna.. áltlába arra fogom hogy nagyon gyorsan barnulok stb és ha nem vizes helyre megyek akkor kőpúder mert nem egyenletesen abrnulok hanem így foltokba..-.-
2011. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, az nagyon szép, ha valaki le van barnulva!!!

ha meg kulturáltan viselkedsz és tiszta/rendezett vagy, nem fognak cigánynak nézni.

2011. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de akkor mi van ha cigánynak néznek?, valószínű egy kulturált illemtudó cigánynak, egyébként annak hogy cigánynak nézzenek igen kicsi a valószínűsége, mert azt még más dolgokhoz is kötik, tehát nagyon ribancosan öltözködő és viselkedő, vagy olyan putris kinézetűnek kell lenned hozzá.
2011. máj. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak a színtől függ,hogy vki cigány-e, vannak annak más jelei, pl arcon 1-2 elég jellegzetes vonás.
2011. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat.:)A szemem kék, a hajam szőke:D(nem festett)szoval remélem h nem néznek annak:)
2011. máj. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!