Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Kék színezősamp...

Mit csináljak? Kék színezősampon? Segítsééég!

Figyelt kérdés
Valaki értelmes válaszát kérem és -úgyis fognak írni- ne írjatok "gratulálok, hogy ilyen hülye vagy" stb... válaszokat, kérlek! Szóval, ma este hajmosáskor véletlenül egy kékítősampont használtam. Alig látszik, sőt, szinte semennyire, de nem akarom, hogy reggelre "bekéküljön". Ezzel mit lehet kezdeni?
2010. jún. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod nem látszik, akkor miért kékülne be reggelre? Kezdeni semmit nem tudsz már vele.
2010. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért a napfény és a lámpafény két különböző színt ad az ember részeinek, beleértve a túl fehérnek látszó fogakat este a tükörnél, vagy talán (remélem nem) a hajszínt....
2010. jún. 6. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen márkájú? egyáltalán mi az a kékítő sampon sosem hallottam róla. Nem arra a hamvasító samponra gondolsz ami kék színű(bocs ha nem, nem nézlek hülyének csak tippelek)
2010. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kékítősampon?:D szerintem is a hamvasító samponra gondolsz:$

ha nem akkor bocsi.attól nemfogsz bekékülni nyugi:D

2010. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Egész tűrhető, szinte észre se lehet venni, barna a hajam szóval nem gond, kicsit sötétebb lett :)
2010. jún. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!