Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitsééég! Striák!?

Segitsééég! Striák!?

Figyelt kérdés

pár napja kezdenek megjelenni a melleimen (pedig nem nagyok, sőt)... ugye még pirosak, szóval azt szeretném kérdezni hogy mivel kenjem vagy mit csináljak h esetleg lassan eltűnjenek?:S

tudom hogy a fehéreket már nem lehet eltűntetni (mivel televagyok velük), viszont úgyhallottam a pirosakat még igen.

19L


2010. okt. 17. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
pirosakat sem lehet, legalábbis nekem eddig ami piros volt egy idő után fehér lett.. ez van sajnos. mellemen nekem is van, már fehér, nem látszik, csak ha nagyon nagyon nézed..
2010. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én testápolóval próbáltam, de nem volt túl hatásos. Viszont ha kicsit lebarnulsz, akkor nem lesznek olyan feltűnőek. Mindenképpen valami krémmel kellene kenni, hogy ne repedezzen szét annyira, csak ne bőrfeszesítővel, mert akkor jobban fog húzódni.
2010. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendeltem már az avontól ilyen mellre való krémet, azt irja a striákra is jó. meglátjuk :D
2010. okt. 17. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
már 1001 ilyen stírásos kérdés volt a megoldás pedig: dr. kelen anticellulit gél lehet kapni: dm rossman gyógynövényes boltok 7-800 forint körül van nayon szépen elhalványítja őket ez nem csak nekem jött be
2010. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!