Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a leghatásosabb módszer...

Melyek a leghatásosabb módszerek striák ellen?

Figyelt kérdés
Híztam is és fogytam is és a bőröm nem bírta.. A combom belső részén kb 1mm széles 1-2 cm hosszú vízszintes csíkok jelentek meg. Kérlek titeket írjátok le tapasztalataitokat.. mivel sikerült halványítani, valami csoda folytán eltüntetni őket. Előre is köszi! Várom a válaszokat!
2011. aug. 14. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Eltüntetni sajnos nem lehet semmivel.Halványítani krémekkel lehet amelyeket a különböző drogériákban(rossman,dm,müller) lehet beszerezni.

De az idő múlásával is halványodnak.Türelem :)

Legjobb módszer ha elfogadod,nekem is van,sajnos sok,de nem lehet velük mit kezdeni.

2011. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is vannak... nagyon zavaró. :/

de igen krémekkel segithetsz h jobban halványodjon (:

2011. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a krémek nem sokat érnek. Akkor már jobb, ha olajakkal kened magad (pl. mandulaolaj, olívaolaj). A leghatásosabb kezeléseket bőrgyógyászok, kozmetikai szalonok végzik. Lehet lézerezni vagy dermaroller-es kezelést alkalmazni.
2011. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!