Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr. Mit tehetnék?...

Pattanásos bőr. Mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves srác vagyok, és egy olyan jellegű problémám van, hogy állandó jelleggel pattanásaim vannak - mindenhol. Az arcomon, a vállaimon, a karjaimon, a hátamon, néha a mellkasomon és a hasamon is.


Időnként elműlik kicsit, aztán újra visszajön. Rendszeresen kenegetem ilyen alkoholos bőrfertőtlenítő izével (clean and clear vagy valami hasonló), de nem sokat segít. Holnap megyek kozmetikushoz, ő kitisztítja szépen amit kell, valamint hozok ilyen gyulladáscsökkentő krémkeveréket is amitől talán jobb lesz. Volt már valaki hasonló helyzetben, és ha igen, mit tett ellene?


Akárhol vagy (strand, konditerem stb.) mindenhol azt veszem észre, hogy csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy az egész karom, vállam hátam csupa ragya, másnak nem...


Köszi előre is!


2010. jan. 20. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt barátom is pont ilyen volt. Nem tudom, hogy állsz a nemi élettel, de ha hiszed ha nem, a szex rendbe hozza! Sajnos nem tudok többet segíteni.
2010. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondasz butaságot, amikor volt barátnőm, tényleg nem voltak ilyen gondjaim. De általában mindig visszatér a probléma...
2010. jan. 20. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez más súlyos acne! Váll, hát, mellkas! Bőrgyógyásszal jobban járnál! Felír egy gyógyszer és 3 hónap múlva elmúlik mind!
2010. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

menny bőrgyógyászhoz, egy 17 éves fiu ismerősömnek is ugyan ilyen problémája volt, és kapott rá gyógyszert. Fél él múlva kb el is múlt neki teljesen csak vigyázz mert vannak mellékhatások. Ő például szőrösödött tőle, a lábán nagyon sok szőr van de szerintem ez nem akkora probléma mint a gyulladt pattanások az arcon:) ja, nekem is volt 1-2 pattanásom, és CSAK vizet ittam, és el is múltak. Ezt tudom még ajánlani. (:


15/L

2010. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!