Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rondán pattanásos a...

Nagyon rondán pattanásos a dekoltázsom, a vállam, és a hátam. Mit tehetnék, hogy eltűnjenek?

Figyelt kérdés
Valami hatásos módszer kéne,és az arclemosó túl drága ilyen nagy felületre :S
2009. jún. 3. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Használj testápolót + sok vitamin. Így negyed 1kor már fogalmam sincs,hogy melyik vitamin az,amelyik a szép bőrért felel,de ha veszel egy Actival MAX-ot abból baj nem lehet. Napi egy tabi minden vitaminnal azt cső.
2009. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy tudom a Cink (is) felel a szép bőrért, és a pattanásokra is hatással van.


Semmiképpen se vakard, mert csak csúnyább lesz.

Radírozd le mindig rendesen azokon a területeken, akár luffa-szivaccsal is átdörzsölheted.

Utána be lehet testápolózni. Én magát a pattanást néha átsimítom arctonikos vattakoronggal is.

Fontos, hogy sokat szellőzzön a bőröd, amikor csak teheted legyél otthon 1 egyszerű kis topban nem kell póló, meg hosszúujjú.


Ha így sem múlik akkor bőrgyógyászhoz kellene fordulni, írni fog rá kenőcsöt, még olcsóbban kijössz mintha arclemosókat raknál rá meg hasonlókat.

2009. jún. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pattanást nem túl szerencsés testápolózni, hisz a zsíros táptalaj nem tesz neki jót még jobban begyullad. Radírozni, tonikozni mindenképp. És vitamin, meg persze szűrt (nem tűző) Napfénynél kicsit napoztatni.
2009. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
A pattanásokat a táplálkozás javításával lehet hosszútávon eltüntetni. Ki kell találnod, hogy mi az ami előhozza. Én megcsináltam egyszer, 4 napi böjtöt mondott a természetgyógyász, (csak vízivás, semmi evés) 3 napig bírtam, utána görögdinnye napokig, és attól fogva húsnélküli, zsír nélküli, meg más szigoró megkötések. A bőröm tiszta, soha semmi, pedig azelőtt állandóam kozmetikus, meg bőrgyógyás....
2009. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gyógyszertárban egy doboz Aknesol ecsetelőt, és kenegesd át minden nap őket. Le fogja szárítani.
2009. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Végigolvastam amiket az előttem szólók írtak...


Az első és legfontosabb testápolót NE kenj rá! Attól zsírosabb lesz a bőröd, és a pórusaid is eltömődnek.


Az Aknesol, a cink, a vitaminok, és a vízkúra is olyan, hogy vagy segít, vagy nem. Mire mindet kipróbálod beleőrülsz, hogy miért nem segít és tanácstalanul kérdezősködsz tovább... ezekkel akár árthatsz is.


Én végigcsináltam az egészet. 13 évesen kezdtem. Hát ne mondjam, mi lett belőle.


Szerintem, ha igazán fontos neked a dolog, akkor a legjobb amit tehetsz, hogy elmész bőrgyógyászhoz. Kb. 10 perc az egész! Megnézi a pattanásaidat, feltesz egy-két kérdést, az eddig használt kozmetikumaidról meg az étkezésedről, aztán választ neked egy olyat, ami 90% -os eséllyel segíteni fog.

Egy hónap múlva sokkal jobb lesz a bőröd... :)


Én tablettát kaptam, amitől 3 hét alatt teljesen tiszta lett a bőröm. Azóta csak egy általa felírt arclemosót használok és csak félévente járok arctisztító kezelésre a kozmetikushoz.


Úgyhogy irány a bőrgyógyász! ;)


Ha mégse tennéd, akkor a napozás nagyon enyhén segíthet. Viszont ez is a pattanástól függ... Ha kicsit erősebbek és nincsenek letisztulva, akkor 'beleégeti' jó mélyen a bőrödbe, amire szerintem végképp nincs szükséged.


Ha szükséged van egy jó bőrgyógyászra és budapesti vagy, akkor írj nyugodtan egy privát üzenetet!


Viki (16)

2009. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
én teafa szappant és készítményeket használok és beválnak! bár most a menszeszem előtt előjöttek de megint tűnnek el(hála a jó istennek:D)lehet h hormonális eredetű vagyis menstruálni fogsz vagy ilyenek...de az is lehet h vmire allergiás vagy étel/ital/ruha bármi...
2009. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ami ilyen kórházos bőrgyógyász az is jó ? vagy azok nem értenek hozzá?
2009. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

Szerintem elmegyek bőrdokihoz...

2009. jún. 5. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól még érthet hozzá, hogy "kórházos" :) kérdezz tőle dolgokat és a válaszaiból úgyis látod mennyire értelmes, mennyire érti a dolgát.

Ha nem bízol benne keress mást, de amúgy csak jobban értenek hozzá, mint az utca embere.

2009. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!