Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a hátam. Mit...

Pattanásos a hátam. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

El szeretném töntetni mert nagyon zavarnak..apró kis miteszerek ...és már radíroztam is bőrradírral de semmi..kinyomtuk őket visszajöttek..:S

Valami krém vagy házilag elkészíthető gyógyszer rá? vagyis Kenőcs? Köszönöm!

15/Ł


2011. febr. 23. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Pattanás elleni készítményt próbáltál már? Olyan ami arcra való. Hátha az leviszi. Ezen kívül próbálj minél több 100% pamut felsőt hordani, így jobban szellőzik a bőröd.


Ha semmi nem segít, menj el kozmetikushoz. Már több kozmetikában is láttam, hogy van külön hát tisztító kezelés. Átlagosan 2000Ft.

2011. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én régen úgy tüntettem el hogy sokat jártam ki a fényre...és nyáron napozni...

eltűntek leszáradtak...:) ma már néha néha 1-1 jön elő...:)

2011. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hát bőrét nehéz tisztán tartani,de ugyanúgy ápolod,mint az arcod eltűnnek.Testradír,szellős felsők és a barátnő is segíthet a mitesszerek eltávolításában,pakolás felkenésében.
2011. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii.:)
2011. febr. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!