Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio Lab Mask tényleg működik?

Bio Lab Mask tényleg működik?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének arról, hogy tényleg működik-e ez a krém vagy csak 1 nagy átverés? Növekedési csíkokra kellene.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:
Szerintem ahogy a facebookon a pozitív hozzászólók kamuk, úgy az itt pozitív hozzászólók is lehetnek kamuk. Én nagy lehúzásnak latom, a sima testapolotol is puha lesz a bőr. Ne doljetek be, ha nem muszáj :-)
2014. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
igen, nekem abszólút működött..nagyon jó maszk ajánlani tudom mindenkinek..nem becsapás.. bár igaz h nem az első alkalomtól..de több kenéstől már látszik a változás!!
2014. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim válasza:

De örülók, hogy támadt ez az ötletem és idejöttem utolsó percben!

2o-át írja a mask- rendelés utolsó napjának - gondoltam, gyorsan rendelek, még beleférek. Aztán valami "sugallatra, mégis idejöttem tájékozódni - hátha...... Jól tettem, mert nagyon gyanus volt nekem kis!

2014. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:

De örülók, hogy támadt ez az ötletem és idejöttem utolsó percben!

2o-át írja a mask- rendelés utolsó napjának - gondoltam, gyorsan rendelek, még beleférek. Aztán valami "sugallatra", mégis idejöttem tájékozódni - hátha...... Jól tettem, mert nagyon gyanus volt nekem is!!

2014. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:

Érdekes az is hogy az "AJÁNLÁSOK" között a 7. képen a kezelés után anyajegye lett az illetőnek...(?) Még arra sem ügyelnek hogy a photoshop minőségi legyen...szánalmas... Lásd: "Pillanatok alatt eltűntek a növekedési csíkjaim!"

Név: Dávid

Kor: 25

Foglalkozás: Tanuló

Lakhely: Szeged

Utána eredmények: 5. hét


(És kinőtt egy anyajegyem... :D )

2014. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:

Érdekes az is hogy az "AJÁNLÁSOK" között a 7. képen a kezelés után anyajegye lett az illetőnek...(?) Még arra sem ügyelnek hogy a photoshop minőségi legyen...szánalmas... Lásd: "Pillanatok alatt eltűntek a növekedési csíkjaim!"

Név: Dávid

Kor: 25

Foglalkozás: Tanuló

Lakhely: Szeged

Utána eredmények: 5. hét


(És kinőtt egy anyajegyem... :D )

[link]

2014. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:
sziasztok, én két hete rendeltem meg a maszkot és használom hetente kétszer, ahogy irja, de még eddig semmi változast nem tapasztalok, pedig nagyon reménykedem, nekem pattanás utáni hegeim vannak és allitólag azokra nagyon jó, kiváncsi vagyok mi lesz a továbbiakban
2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, nekem a hegeket tüntette el, és minden arcproblémámat. Az ára húzós, de nekem sokáig kitartott, szóval ez azért kompenzálja.
2017. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!