Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gél lakk: hogyan működik?...

Sztrecskó kérdése:

Gél lakk: hogyan működik? Hogyan szedhető le?

Figyelt kérdés
Gondolkodom most először gél lakkozáson, de nem igazán tudom, hogy hogyan működik. Főleg arra lennék kíváncsi, hogy hogyan fog lejönni? Ezt is le kell szedetni, mint a műkörmöt? Köszönöm a válaszomat előre!
2014. márc. 20. 19:26
 1/4 dominika72 ***** válasza:
Van ilyen leoldó folyadék , zsepit be kell áztatni vele majd ezüst papírba becsavarni és várni majd egy pálcikával letolni. De szerintem le is lehet reszelni.Műkörmöt is le lehet otthon reszelni nem kell feltétlen műkörmöshöz menni vele.
2014. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dominika72 ***** válasza:
És ahogy működik: Olyan mint egy körömlakk ugyanúgy is néz ki lekeni vele a körmöd majd UV lámpába párperc :D (röviden ennyi)
2014. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. márc. 20. 19:47
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt gél lakkos körmöm. Én először kicsit megreszeltem a tetejét utána meg rétegesen le tudtam szedni. :)
2014. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!