Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk ti hogyan csináljátok...

Koszosablak kérdése:

Fiúk ti hogyan csináljátok meg a hajatokat?

Figyelt kérdés
Már idegesít hogy nem tudom megcsinálni magamnak mert a nap közepére már nem ugy néz ki mint ahogy reggel megcsinálom(kicsit túloztam) mert osztálytársim egy kiadós tesióra után is úgy áll a hajuk mint mindíg nekem meg nem és ez elég idegesítő. Zselét használok de akkor szerintetek át kéne állnom a hajlakra? A hajam nem hosszú 4-5 cm körül van a fejem tetején, esetleg youtubról linkeltek be olyan videót ahol vki 'belövi' a haját ?

2013. dec. 5. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne zselét használj, hanem waxot, és ha végeztél a waxszal, akkor fixáld hajlakkal. Úgy a tuti. De amúgy hajtól is függ, meg attól is, milyen terméket használsz...
2013. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!