Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio Lab Mask tényleg működik?

Bio Lab Mask tényleg működik?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének arról, hogy tényleg működik-e ez a krém vagy csak 1 nagy átverés? Növekedési csíkokra kellene.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
megrendeltem 10600-ért én is ezt a maszkot a problémás arcbőrömre. kb jövőhéten érkezik, meglátom mire megyek vele.
2014. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim válasza:
Egy bulgár oldalon ugyanezeket az arcokat hozza be más nevekkel és más városokkal az Ajánlásoknál. Ugyanakkor a www.myladynews.com/hu1a15fpq/ oldalon elvileg van 26 hozzászólás, egyik hozzászóló sem található, sőt a soproni AnnaBella stúdiót sem találom. Azonkívül próbáljátok ki, ha hozzá akartok szólni a végén (amit ugyan felkínál), csak nem enged! Ékezetes betűket be sem hagy írni, fura az állítólagos hozzászólók neveiben simán vannak hosszú ékezetek :)
2014. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:

Ne haragudjatok, de ez tuti kamu! Én örülnék a legjobban, ha tényleg működne, mert nekem is vannak növekedési csikjaim...

De ezt csak lézerrel lehet eltüntetni... Én már voltam vele több orvosnál is, de mind azt mondta g lézeres úton lehet csak eltüntetni...

Amit viszont nem támogatott...

2014. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 ágneszka válasza:
Én is próbáltam írni a kommentek közé, de másnapra mindig kitörlik. Érdekes, hogy nem lehet hozzászólni.
2014. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 N. Orsolya válasza:

Sziasztok! Én ma kaptam meg a krémet. Egyszerű csomagolása van. Használatáról csak annyit ír a ráragasztott cetli, hogy megtisztított arcbőrre kenjük, és hagyjuk rajta 20 percig. Azt nem írja, hogy heti hány alkalom szükséges. :(

Az állaga olyan mint egy híg testápoló. (nem tűnik maszknak)

Kipróbáltam (ma), eredmény eddig nincs. Viszont nem váltott ki semmi allergiás reakciót sem. :) Jövő héten újra írok!

2014. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 Sz. Ewy válasza:

Sziasztok!


Én mielőtt megrendeltem volna a maszkot elég sokat utána olvastam. Nagyon sok mindent kipróbáltam már az aknekra és az általuk okozott hegekre szóval úgy voltam vele, hogy egy próbát megér.

Kedden (2014.04.15) próbáltam először ki. Azt olvastam, hogy vékonyan kell felkenni a megtisztított arcra.

„Egy tubus 100 ml-t tartalmaz, ami több mint 40 alkalomra elég, vagy 20 hétig, ha a maszkot kétszer használod egy héten.”

Még semmi változást / javulást nem tapasztaltam, de egy alkalom után persze nem várok csodát.

Kíváncsi leszek mi lesz a vége 

2014. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim válasza:
Szia! Én vasárnap rendeltem,és szerdára meg is érkezett, és ma ki is próbáltam. Mivel ez volt az első alkalom, nem vártam nagy csodát, de nekem használ(pattanásos arcra)láthatóan szebb lett tőle az arcom.
2014. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 Nikkiee válasza:
Kíváncsi vagyok az eredményre!Remélem tényleg használ! :)
2014. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 jetfemme válasza:

[link]

[link]

Nézzétek meg a két oldalt!!!!Főként a kommenteket,!Szóval kamu,érdekes hogya kommenteknél a magyar hölgy és a német hölgynek egyforma a pocakja!!!Jó nagy át.....ás.

2014. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 Nikkiee válasza:
Már ha csak azt nézzük,hogy a képek ugyanazok,a nevek meg nem :) De azért remélem használ a krém!
2014. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!