Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio Lab Mask tényleg működik?

Bio Lab Mask tényleg működik?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének arról, hogy tényleg működik-e ez a krém vagy csak 1 nagy átverés? Növekedési csíkokra kellene.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
0%

off:

bocsi, hogy ide írok, de én is most találtam ezt terméket és kíváncsi vagyok, hogy próbálta-e már valaki és tényleg olyan jó-e. Nekem aknes hegekre kellene :S

2014. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
52%
Erre én is kíváncsi lennék...de szerintem kamu az egész.
2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
100%
Én is ma néztem és szerintem is kamu.Az ember általában megérzi az ilyet.Én próbáltam rákeresni facebook-on is azokra,akiknek állítólag segített ez a "csodamaszk",de erős a gyanúm hogy fiktív azaz nem létező személyekről van szó,ugyanis egyiket sem találtam fenn.Nyilván a jobb hihetőség miatt felraktak olyat is akik szerint kamu. Én nem hiszek az ilyen "csodákban",kb ez is olyan mint a semmi mozgás csak zöldkávé és társai.De az emberek annyira naívak sajnos,így akad egy-két hiszékeny akik bedőlnek ennek,és a nem létező csoda reményében mindenfélét összevásárolnak.Én 2csodában hiszek leginkább: a tiszta víz napi szinten való bevitelére,illetve van egy krém ami nekem bevált és fényévekkel jobb a bőröm állapota,ez pedig a gyógyszertári cremor aquosus alapkrém(sima natúr),és nincs teli vegyszerekkel és fillérekbe kerül szinte.Ja,és persze életmód változás sok-sok mozgás a friss levegőn ilyesmi..,és a bőrünk meghálálja.
2014. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 Nikkiee válasza:
Sziasztok :) Én is tegnap láttam,és rákerestem a nevekre és sehol semmi :( Még azt a soproni kozmetikust sem adta ki :(
2014. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
48%
Én is rákerestem és semmi...gondolom fb-n találtad a linket, ha arra rákattintasz és a link végéről kitörlöd a krikszkrakszot, és úgy indítod el akkor valami héber nyelven adja ki az oldalt...és alatta a kommenteket is, tök más nevek de a képek ugyanazok. Úgyhogy tuti kamu.
2014. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 Nikkiee válasza:
Nem igazán hittem el ezt az egészet,én egy emberben bízom,aki rajtam segített az AKNE problémáimon,ő DR.SEFFER ISTVÁN!!!Az aknét nem lehet eltüntetni krémekkel sajnos.De ha ezt egy orvos írja fel akkor még talán hihető is...
2014. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Nikkiee válasza:
Túl szép lenne,ha igaz lenne... :(
2014. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
sejtettem, hogy kamu, pedig már kezdtem megörülni! :/
2014. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 Nikkiee válasza:
Én is :(
2014. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim válasza:
Már akkor gyanakodtam mikor fb-s hirdetés volt...de azért reménykedtem.
2014. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!