Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio Lab Mask tényleg működik?

Bio Lab Mask tényleg működik?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének arról, hogy tényleg működik-e ez a krém vagy csak 1 nagy átverés? Növekedési csíkokra kellene.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 Nikkiee válasza:
Gondoltam , hogy kamu !!! Undorító,hogy emberek más bajából akarnak meggazdagodni csalással...
2014. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 N. Orsolya válasza:
A krémnek egy hatása van. Soványabb lesz a pénztárcád! Az arcotokat inkább dörzsöljétek át egy citromszelettel. Pár perc, lemosod, és máris szebb a bőröd!
2014. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Eddig 2x használtam, tele voltam pattanással, mostmár alig ha 1-2 kijön. Mostmár csak az utánuk maradt hegeket kell eltüntetni. Kíváncsi vagyok hogy azokat eltünteti-e
2014. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 K. Bernadett ***** válasza:
Legyen valaki olyan kedves, hogy ha megvette akkor írja ide le az INCI listát, mert engem is érdekelne, na nem megvenni, csak kíváncsiságból. Kizártnak tartom azt, hogy egy maszk 2X használat után eltüntetné az aknét, vagy a spontán hegesedést(stria). Erre csak azt tudom írni, hogy a biolabosok írnak pozítív hozzászólásokat ide is, hozzáteszem, majdnem minden nap írtam nekik kommentet, mind eltűnt, szerintem ez vérlázító, vagy csak én vagyok így ezzel?
2014. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Az tényleg felháborító hogy nem küldi el a komikat.. De nekem a 2x használat után tényleg! alig jött ki 2-3 pattanás..pár hét múlva irok hogy a hegekkel mi a helyzet, de remélem hogy eltünteti őket, mint itt a képeken: [link]
2014. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:

Én is megvettem a krémet, általánosan érdekelne a hatása, se hegem, se striám nics, csak tetszettek az összetevői és szerettem volna a bőrömnek adni valami jót.

Sajnos csak most kutakodom. Ez a dr. Emmett nincs is a neten szinte sehol, az az egy kép van róla, ami a honlapon. A megadott címen semmilyen research lab vagy bio lab nincs. Ráadásul, kicsit megnéztem ezeket a díjakat, az első kettőt a felsoroltak közül (amiket állítólag megnyert az arc maszk) és lássatok csodát, még a felsoroltak között sem találtam a nevét. Nem hogy nem nyert díjat...

Kicsit bosszant a dolog...

Amúgy egyszer kipróbáltam eddig, a bőröm kicsit puhább lett. Az összetevői alapján vannak benne jó dolgok is és sok méreg is sajnos. Hát meglátjuk...

2014. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
Én pár hete használom és szerintem nagyon jó.Én is rengeteg mindent kipróbáltam már a pattanások ellen, van is pár dolog ami nélkül nem lenne szép a bőröm és azt hiszem ez is az egyik.
2014. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
Sziasztok!! Én végig használtam 2 kurát és nagyon sokat hallványított a strián nekem nagyon csunya volt de mostmár fel merek venni röviddeb felsöket!!! :))))
2014. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim válasza:

Én már több, mint 2 hónapja használom, és mondhatom, hogy ez az egyetlen szer, ami valaha használt. Még csak az első tégely vége felé járok. Szerintem, ha valaki megveszi a Vichy-t (vagy hogy kell írni), azt sem ússza meg olcsóbban.

40 éves vagyok, és elég csúnya pórusos, lyukacsos, heges, pattanásos a bőröm. És tényleg, a régi hegek is látványosan (!) múlnak. Sokkal simább tapintású és kinézetű a bőröm. Én ajánlom tényleg!!!

Már nagyon sok mindent kipróbáltam, költöttem vagy 80.000-t kozmetikusra (mikrodermabrazió), de csak rosszabb lett. A többi ezer dolog sem csinált semmit. CSAK EZ.

2014. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 Telemai válasza:

Emberek ez egy sima átverés...

Akik itt a pozitív véleményeket írogatják, nyilván azok, akiknek ebből pénzük van.

2014. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!