Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio Lab Mask tényleg működik?

Bio Lab Mask tényleg működik?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének arról, hogy tényleg működik-e ez a krém vagy csak 1 nagy átverés? Növekedési csíkokra kellene.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
egy hete használom ezt a maszkot,mindennap felkenem. de még nem látok változást.
2014. ápr. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
Sziasztok! Én is rátaláltam erre a "csodaszerre", viszont nem tudom, hogy mennyire igaz. Nekem is feltűntek azok a dolgok, amik az előttem szólóknak. Viszont reménykedem és meg szeretném rendelni a maszkot, de előtte kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik már használják. Ha nem nagy probléma, írjátok már meg a tapasztalatotokat, sokat segítenétek vele (szerintem) sok embernek. Köszönöm!
2014. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 N. Orsolya válasza:

Sziasztok!

Már egy hete használom, eddig három alkalommal kentem az arcomra, de semmi eredmény. Az apró szarkalábak, a bőr elszíneződések, a tág pólusok megvannak. Állítólag csiganyálka van benne. Lehet, hogy hatásosabb lenne, ha egypár csigát hoznék be a kertből. :D

2014. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 Nikkiee válasza:
Hát lehet :) Annyira bunkó emberek vannak,hogy mások szerencsétlenségéből akarnak meggazdagodni!!!Száradjon el az összes!Nekem is aknés az arcom!Azért mondom :(
2014. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 Illaberek13 válasza:

Sziasztok!

Én is filóztam, hogy megvegyem-e és én is a kommenteknél fogtam először gyanút, meg hogy ennek a kutatóintézetnek alig találtam a honlapját, ami elég gagyi is volt. No, meg hát a híre orvosunk a képen. ő sem világhíres a net szerint. Végül úgy döntöttem, hogy írok az ügyfélszolgálatnak, amihez a címet alig találtam meg. Elsősorban azért, hogy megtudjam a pontos összetevőjét a cuccnak, hogy a csigatrutyin kivül pontosan mi is van benne. ezt ugye kötelességük megosztani a kedves vásárlókkal. És rákérdeztem a fura képekre és az orvosra is. Kíváncsian várom a válaszukat. Szerintem rémes, hogy így megvezetik az embereket.

2014. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 Nikkiee válasza:
Undorító dolog megvezetni másokat!De sajnos sok ilyen bunkó ember van,hogy más bajából akar meggazdagodni,és tán amit árul nem is használ :(
2014. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim válasza:

Sziasztok!


Kb. 2-3 hete használom. Igyekszem betartani, a heti két alkalmat, de van, hogy heti 3x használom. nekem nagyon pattanásos volt a bőröm. már 3 Roaccutan kúrán vagyok túl. 4.-be nem kezdhetek... már ez a három is túl sok volt...

De a lényegre térve :) Még messze áll a tökéletestől a bőröm, viszont új pattik nem jönnek, a hegek is múlófélben :) A bőröm nem zsíros, nem száraz.. Este használom, és reggel is pihe-puha a bőröm :) Nehéz kibírni, hogy ne használjam minden nap. Még azért nem kiabálnám el a maszk hatásosságát, mert ahogy mondtam még nem tökéletes a bőröm. Viszont az eddigi eredmények alapján én nagyon-nagyon bizakodom. Aki szintén vett, kitartást :) Újabb 3 hét múlva írok, hogy miként áll a harcihelyzet :)

2014. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 tutuska válasza:

Sziasztok!

Èn is vettem,a második alkalom.de màr az elsô utàn

sima tapintás èrezhetô.

Kesobb is jelzem tapasztalataimat.

2014. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim válasza:

Szia ! Én most rendeltem meg a krémet , remélem hogy használni fog ... a kozmetikusom véleményét kikérdeztem, ha tényleg ezek a dolgok vannak a krémben és frissek a hegek , sebek,csíkok, akkor használnia kell .. sok szolárumtól kicsit ráncos lett a bőröm .. és ezt elszeretném vele tüntetni és ha sikerül .. hibámból tanulva soha többet nem fogok szoláriumba járni ..

Ha beválik mindenképpen fogok egy előtte utána képet készíteni és elküldöm majd ! :)

2014. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 klarissza62 válasza:

Mindenkit Üdvözlök!

Senki ne rendeljen Bio Lab krémet!

Egy gagyi az egész,egy gyengébb testápolónak sem felel meg!

Ami a weboldalon van, hatóanyag felsorolva, az nem egyezik, azzal amit kapsz...

Nem hittem, hogy van ennyi szélhámos ember a világban, mert Én 24 éve tisztességesen, becsületesen kereskedem, kő kemény munkával! Nem el veszek, hanem adok!

Holnap be másolom Nektek, miért nem kell innen rendeljetek! Egyébként , kizárólag e miatt regiztem be, nehogy Titeket is meg lopjanak...

2014. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!