Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon töredezett,száraz és fénytelen. Próbáltam mindenféle méregdrága sampont,de nem használt semmit. Levágatni meg semmi képen nem akarom.

2013. okt. 30. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon töredezett akkor már csak az olló segíthet sajnos
2013. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szép hajat akarsz, akkor le kell vágni. A tönkrement hajat semmilyen csodaszer nem hozza rendbe.
2013. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az egyik baratnomnek is ilyen haja volt es mindig panaszkodott, hogy nem akarja levagni meg, hogy mar annyit kinlodott vele, hogy megnojon... Mondtam neki, hogy jojjon el a fodraszig velem es hagyja a kaksiba a hajvasalot es a hajgondoritot. Elmentunk, leullt a szekre es csak imadkozott, hogy ne legyen nagyon rovid. Szinte az egesz hossza megmaradt es csak a toredezett resz lett kivagva. Es most tovabb noveszheti. :)

Szerintem menj el es faragtasd ki a toredezett reszt...en altaban 3-4 honaponta szoktam menni fodraszhoz, hogy vagjon egy kicsit belole igy sosincs betorve es megis van olyan hosszu mint akinek bevan torve.

2013. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!